Андрій Кліщук: Вже працюю в залі. Сподіваюсь, за чотири тижні повернусь на поле

Андрій Кліщук: Вже працюю в залі. Сподіваюсь, за чотири тижні повернусь на поле}

EXCLUSIVE від воротаря ФК «Кривбас» Андрія Кліщука в рамках традиційної рубрики від офіційного спонсора Клубу FAVBET.

- Андрію, твоя нещодавня заява про те, що у цьому сезоні ти вже не зіграєш, засмутила вболівальників. Розкажи, чому так вийшло.

- Ну, по-перше, це моя травма, яку я отримав у грі з «Вересом». Спочатку, здавалося, що вона те така важка, але потім, коли зробили обстеження, виявилося, що треба трішки більше часу. Так вийшло, я зараз відновлююсь, працюю, тому, гадаю, все буде добре.

- Ти сказав, що на тебе чекає відновлення. Які прогнози дають лікарі?

- Лікарі прогнозують тижні чотири до повернення на поле. Але я вже приступив до роботи. Вже працюю в залі, роблю вправи, тому все йде по плану.

- За останніми матчами «Кривбасу» ти спостерігав зі сторони. Які емоції та відчуття зараз, коли команда достроково завоювала бронзові нагороди чемпіонату?

- Емоції дуже круті, ми дуже раді. Тому що ми весь цей рік боролися, намагалися завоювати місце в топ-3. Ми всі дуже раді, тому зараз вже потроху думаємо про єврокубки, готуємося до них. Впевнений, у нас все вийде і в наступному сезоні усі будуть говорити про «Кривбас».

- Чи є побажання, з командами з яких країн хотілось би зустрітись в єврокубковому сезоні?

- Там всі дуже серйозні суперники, тому буде цікаво зіграти будь з ким.

- Від кого відчуваєш найпотужнішу підтримку наразі?

- Зараз, це моя родина, моя дружина, син і батьки, також хлопці по команді та тренери. Всі дуже мене підтримують, ми спілкуємося кожен день, тому все добре. Дякуючи ним, їх підтримці, я відчуваю себе краще з кожним днем.

- До речі, в Інстаграм ми помітили починаючого блогера, це твій син. Скажи, це було бажання малого бути публічним, як його батько?

- Так, йому подобається знімати відео, щось розказувати, показувати. Його коронна фраза: «Підписуйтесь на мій канал та ставте лайки», ця фраза була задовго до розмов про створення сторінки. Тому ми з дружиною запропонували йому створити свою сторінку, де він буде виставляти все, що захоче. Він погодився і тому записує іноді сторіс. Дружина контролює увесь процес, дивиться, що він там пише і потім вже разом з ним, викладає. Він постійно говорить: «Мама, мама, треба сторіс записати» (посміхається).

- Можливо у найближчому майбутньому ми побачимо інтервʼю молодшого Кліщука зі старшим?

- Можливо, ви це побачите, тому підписуйтесь на його Інстаграм «Міні Клєщ» і ставте йому вподобайки.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru