Андрій Понєдєльнік: Коли ти відчуваєш конкуренцію, мотивації стає ще більше

Андрій Понєдєльнік: Коли ти відчуваєш конкуренцію, мотивації стає ще більше}

До вашої уваги ексклюзивний матеріал з офіційної матчевої програмки до гри 23 туру УПЛ «Кривбас» - «Ворскла», коли на наші питання відповідав захисник червоно-білих Андрій Понєдєльнік.

- Розкажи історію свого прізвища, воно доволі цікаве - Понєдєльнік. Ми вже чули різні варіанти її вимови: наприклад, Понеділок. Чи вбачаєш у цьому якийсь символізм?

- Якщо ви маєте на увазі, в який день я народився, то це не понеділок (посміхається). Але історія мого прізвища така, що воно пішло саме від дня тижня, як говорять мої рідні. Мені здається це всім і так зрозуміло, тут нема ніякого секрету. Щодо особливих подій, які траплялися у моєму житті саме у понеділок, я не памʼятаю такого, тому що не зациклююся на днях. Адже у футболістів немає днів, тільки конкретні числа. Символізм такий, що для когось понеділок - це важкий день як-то кажуть, а для мене - це мій день.

- У футболі ми зустрічали прізвища Понєдєльнік, Середа, Субота. А які ще дні тижня у прізвищах футбольних людей траплялись особисто тобі?

- Точно памʼятаю, що коли слідкував за ФК «Волинь», там грав воротар Віталій Неділько.

- Як оціниш конкуренцію за позицію правого захисника з Рафаелем Бандейрою?

- В принципі, конкуренція - це завжди добре, вона додає імпульсу на тренуваннях. Завжди хочеться наполегливо тренуватися, але коли ти відчуваєш конкуренцію, то мотивації стає ще більше. Я вважаю, що не мені оцінювати мою гру, чи гру Рафи, адже для цього є тренерський штаб. Тренери визначають стартовий склад. Авжеж, все що від мене залежить, я намагаюся робити, а далі діло за тренером. В першу чергу, ми всі тут заради однієї цілі, ми хочемо зайняти якомога вище місце. Тому, якщо тренер буде вбачати поставити того чи іншого гравця і в результаті це принесе перемогу команді, значить тренер не помилився й на даному етапі саме ці футболісти насильніші.

- Ти забив за «Кривбас» три голи. Який з них найважливіший та найпамʼятніший для тебе?

- Я думаю, що можна відзначити гол на виїзді «Вересу», коли я вийшов на заміну і зміг забити вирішальний гол. В тому матчі ми перемогли з рахунком 2:1. Тим паче, це був мій перший гол в УПЛ.

- Ти часто організовуєш благодійні аукціони на потреби ЗСУ. Чи все вдається, збираєш потрібні суми?

- Більшою мірою вдається збирати все. Ви ж розумієте, що це залежить від морального стану людей, від людей, які мають бажання допомагати. Бувають моменти коли збори закриваються за день-два, а бувають такі, які не досягли тієї цілі, яку ми поставили. Але будь-які донати, будь-які збори, які в принципі проводяться надзвичайно допомагають, навіть, якщо це мінімальні суми: 1000, 500, 100, 10 гривень - це все йде на користь нашій рідній Україні. Авжеж, все завдяки людям, а що залежить від мене, я також намагаюся робити та допомагати ЗСУ: розіграти якусь футболку чи якусь атрибутику, адже якщо це цікаво людям та приносить користь, то чому це не робити.

Повну версію інтервʼю читайте у офіційній матчевій програмці до гри «Кривбас» - «Ворскла». Замовити цю та інші програмки можна, написавши у Дірект офіційної сторінки Фан-шопу ФК «Кривбас».

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru