Артем Гагарін: "Кривбасу" дуже приємно, що Срна і "Шахтар" зробили правильні висновки

Артем Гагарін: "Кривбасу" дуже приємно, що Срна і "Шахтар" зробили правильні висновки}

Віцепрезидент криворізького «Кривбасу» Артем Гагарін відповів на питання Інтернет-видання Sport Express.

- Артеме, Даріо Срна сказав, що «Шахтар» виступає ініціатором-противником переносів матчів УПЛ. Яка позиція «Кривбасу» з цього приводу?

- Стосовно переносів наша позиція із самого початку була і залишається незмінною, адже саме ми і були ініціатором відміни пункту 15 шостої статті чинного регламенту. 

Щодо заяви Даріо, то ми були здивовані, враховуючи позицію «Шахтаря» на всіх засіданнях клубів УПЛ, де вони якраз підтримували переноси матчів і саме вони минулого року додали в регламент пункт про перенесення ігор без згоди іншої сторони. Більшість клубів цьогоріч підтримала пропозицію ФК «Кривбас», проти були «Шахтар», «Динамо», «Зоря» та «Олександрія», яка утрималась.

- Як думаєте, чому «Шахтар» змінив своє рішення?

- Я  не можу відповідати за «Шахтар». Але «Кривбасу» дуже приємно, що Срна і ФК «Шахтар» зробили правильні висновки і дослухалися до більшості клубів. У всіх повинні бути рівні умови. Це є принципи фейр-плей.

Сподіваємося, що так само до всіх нас доєднаються «Динамо», «Зоря» і «Дніпро-1» у питанні з єдиним телепулом, і нарешті ми всі об’єднаємося і будемо разом розвивати і рятувати український футбол.

- Наскільки я зрозумів, рішення щодо відміни переносів матчів вже прийняте.

- Так. За нього проголосували два рази. Перший раз клуби підтримали редакцію «Кривбасу», коли ми запропонували відміну переносів. А другий раз проголосували, коли були прийняті деякі зміни, пов’язані з Олімпійською збірною. Більшість клубів і вдруге підтримали відміну переносів і навіть зміну стадіонів.

– Юрій Вернидуб був незадоволений суддівством у матчі «Динамо»«Кривбас». Як ви оціните арбітраж у цій грі і загалом?

– Я не хочу обговорювати роботу арбітрів у матчі з «Динамо», всі все бачили і так. Що стосується суддівства в цілому, то зміни не можуть відбутися за короткий період, тому що система будувалася роками. Щоб змінити її на краще, потрібен час.

- Чи є вже якийсь позитив після приходу Катерини Монзуль?

- Це ж не тільки від пані Катерини залежить, з нею працює ціла команда. І прогрес уже можна побачити: використання детектора брехні для арбітрів, жеребкування суддів, машини VAR на всі матчі туру. Це ж і раніше можна було зробити, але попередники цього чомусь не робили. Проте в комітету роботи ще багато і, як я вже казав, їм потрібен час.

- Зараз навколо «Кривбасу» ходить багато чуток щодо трансферів. Кажуть, що Бескоровайний перейде у «Полісся» за півтора мільйона доларів, а закордонні клуби цікавляться Бізіманою і Дібанго. Можете підтвердити або спростувати?

- Питаннями трансферів займаються наш генеральний директор Володимир Баєнко, головний тренер і скаутський відділ. Можу підтвердити слова Баєнка, що «Кривбас» веде перемовини з п’ятьма-шістьма новачками.

Також є предметний інтерес з боку інших клубів до наших футболістів. Диму без вогню, як-то кажуть, не буває. «Кривбас» показав чудовий результат у цьому сезоні УПЛ, тому цілком нормально, що на наших гравців є попит.

Ми не боїмося розставатися із гравцями в межах розумного. Продаж і покупка футболістів показує, що клуб здоровий і він функціонує. Тримати когось силоміць - це шлях в нікуди.

Коли ми продали Капіча, то всі кричали, що «Кривбасу хана і буде біда». Але ми підписали Іліча, Бізіману та інших і зайняли третє місце в УПЛ. Трансфери - це нормальний робочий процес, хтось приходить, хтось йде.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг за матеріалами Sport-express.ua

Теги

Зроблено в Oranges Guru