Артем Щедрий: Україна сильна й буде святкувати перемогу

Артем Щедрий: Україна сильна й буде святкувати перемогу}

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Артем Щедрий родом з Херсонської області, де наразі російські війська окупували деякі міста. Артем як і усі гравці «Кривбасу» віддають частину зарплатні на допомогу армії Збройних Сил України.

- Те, що зараз відбувається в нашій рідній Україні просто не вкладається в голові. Просто не віриться, що таке може відбуватися у 21 столітті. Але цей жах відбувається саме з нами, нашими рідними і близькими, друзями, усіма українцями. Рассійскіє вайска знищують українські міста та мирних людей. Російські окупанти діють як нацисти, без жалю знищуючи мирне населення України.

Я сам родом з Херсонської області, міста Берислав. Але останні роки мешкав у Новій Каховці, де наразі мій дім. З першого дня вторгнення моє місто захопили російські солдати. Зараз перекриті будь-які в’їзди та виїзди з цих міст. Моя дружина раннім жахливим ранком 24 лютого встигла сісти в автомобіль та виїхати якнайдалі від області, наразі вона в Польщі. Щодо моїх батьків, то вони залишилися вдома, у Бериславі…

За збігом обставин, ми, футболісти ФК «Кривбас» початок війни Росії проти України застали на зборах в Туреччині. На жаль, через російську агресію повертатися до України мені нікуди. Надійшла пропозиція тимчасово перейти в оренду у естонську «Левадію» з Таллінна. Я - футболіст й вмію грати у футбол.

На даний момент я буду як завжди професійно відноситися до своєї роботи, аби мати змогу постійно фінансово допомагати родині, близьким, нашій героїчній армії ЗСУ, всьому українському народу. Адже ми з партнерами домовилися регулярно допомагати фінансово ЗСУ. Україна сильна й буде святкувати перемогу над російськими орками. Після переможного закінчення війни я й усі гравці одразу ж повернемося до «Кривбасу». Слава Україні!

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru