"Атекс" - ЖФК "Кривбас" 0:6

"Атекс" - ЖФК "Кривбас" 0:6}

Криворізький ЖФК «Кривбас» здобув другу перемогу у Вищій лізі ЧУ-2021/22, впевнено перегравши в 3 турі у гостях київський «Атекс».

Наші футболістки дуже швидко взяли ініціативу до своїх рук і контролювали зустріч практично протягом всіх 90 хвилин. Така тотальна перевага на полі принесла свої плоди. Інна Глущенко добила м’яча у сітку після удару Габі та не дуже впевнених дій воротарки.

Після забитого голу футболістки «Атексу» трохи активізувалися та почали атакувати, але наші гравчині тримали оборону й результативно відповіли.

На 36 хвилині відрив «Кривбасу» у рахунку збільшила Інна Глущенко. Вже за 4 хвилини знову у ворота «Атексу» залетів шкіряний, який забила Руслана Левченко.

На перерву команди пішли за рахунку 0:3 на користь гостей. Другий тайм відбувався за того ж сценарію й наші футболістки довели рахунок до непристойного.

Захисниця Лідіані де Олівейра, яка тільки-но вийшла на заміну у перерві, поцілила м’яча у правий нижній кут воріт. Через 12 хвилин Анна Іванова вправно підставила голову під подачу у штрафний майданчик «Атексу» - 0:5.

Після забитих голів київські футболістки декілька разів намагалися пробити захист «Кривбасу», але наші футболістки все одно не віддавали перевагу та продовжували активно атакувати.

На 63 хвилині у ворота «Атексу» опинився ще один м’ч, але судді не зарахували гол через офсайд. Також за рішенням судді не був зарахований гол, який забила новачок «Кривбасу» Ларисса Араужо, яка сьогодні дебютувала на полі у складі нашої команди.

Шостий гол в цьому матчі глядачі побачили на останній хвилині матчу, коли капітан «Кривбасу» Анна Іванова реалізувала з пенальті. Вітаємо наших дівчат із другою перемогою в сезоні!

15 серпня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 3 тур. Село Щасливе, Київська область. Стадіон «Арсенал-Арена». 11:00. +28 градусів.

«Атекс» Київ - ЖФК «Кривбас» Кривий Ріг - 0:6 (0:3)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Єлизавета Настусенко (Київська область), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Олексій Гаркуша (Київ).

Спостерігач арбітражу: Станіслав Боклажко (Київ).

Голи: Інна Глущенко, 11 (0:1). Інна Глущенко, 37 (0:2). Руслана Левченко, 40 (0:3). Лідіані де Олівейра, 47 (0:4). Анна Іванова, 58 (0:5). Анна Іванова, з пенальті, 90+5 (0:6).

«Атекс» (Київ): 13. Ангеліна Кикина, 21. Олена Ткаченко, 99. Ольга Квач, 22. Марія Клімчук (к), 15. Тетяна Зайнчковська, 5. Анастасія Сікорська, 25. Маргарита Кісельова (10. Аліна Пісоцька, 66), 20. Діана Ніколайчук (11. Софія Скворцова, 46), 17. Аліна Шилова (95. Анастасія Швець, 66), 88. Катерина Тараба (79. Дар’я Марковецька, 75), 16. Віра Сопонюк (4. Ірина Кушнір, 75).

Запасні: 1. Надія Каращук, 8. Вероніка Разгуляєва.

Головна тренерка: Алла Гресь.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 11. Анна Стєкольщикова (13. Ларисса Араужо, 72), 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова (21. Валерія Постол, 46), 17. Марія Талеб, 9. Ірина Топал (6. Любов Мозга, 78), 10. Інна Глущенко (2. Дар’я Крук, 72), 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 46).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 14. Валерія Соломіна

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

Попередження: Аліна Шилова, 14. Олена Ткаченко, 20. Анастасія Сікорська, 57 - Інна Глущенко, 65. Думітріца Прісекарь, 90+3.

Вилучення: Анастасія Сікорська («Атекс»), 90+5 (друге попередження).