"Атлет" U-19 - "Кривбас" U-19 3:0

"Атлет" U-19 - "Кривбас" U-19 3:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів другий матч півфіналу Кубку ДЮФЛУ. Наша команда у Києві зустрічалась із місцевим «Атлетом» U-19. Перша гра в Кривому Розі завершилась перемогою суперника - 5:1.

Не дивлячись на поразку з великим рахунком, надія на диво жевріла до кінця першого тайму. Але перед свистком на перерву господарям вдалось відкрити рахунок. На жаль, навіть заміни у перерві не вплинули на хід подій на полі. Криворіжці багато часу провели в атаках, але забивав виключно суперник.

«Атлет» U-19 несподівано зумів впевнено перемогти й і у матчі-відповіді, тому заслужено крокує до фіналу.

18 лютого 2023 року. Кубок ДЮФЛУ-2022/2023. 1/2 фіналу. Другий матч. Київ. ДЮСШ «Атлет» (штучне поле). Без глядачів. +7 градусів. Поле - 3.

«Атлет» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 3:0 (1:0) Перший матч - 5:1

Арбітр: Кирило Мартиненко (Київська область).

Асистенти арбітра: Олександр Пономарьов, Давид Войцеховський (Київ).

Голи: Ростислав Бабич, 43 (1:0). Ростислав Бабич, 47 (2:0). Дмитро Глушко, з пенальті, 69 (3:0).

«Атлет» U-19 (Київ): 20. Денис Палій, 28. Олександр Терещенко, 2. Михайло Білозеров (к), 6. Давид Тумасов, 31. Максим Кавун (5. Дмитро Глушко, 64), 16. Михайло Крамар (33. Максим Бредельов, 64), 24. Олександр Чорноострівський (32. Денис Патик, 74), 4. Едуард Тарасов (19. Владислав Лукашук, 77), 9. Денис Бредельов (13. Володимир Чернецький, 77), 11. Назар Пресич (37. Олександр Хоменко, 60), 7. Ростислав Бабич (55. Кирило Бевз, 77).

Запасні: 1. Роман Коник, 25. Владислав Дмитрів.

Тренер: Вʼячеслав Зборовський.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Владислав Рябенко (к), 5. Ілля Козубенко (6. Дмитро Брацюнь, 46), 24. Марк Шевчик (20. Тарас Татаренко, 46), 10. Святослав Матяш (23. Ілля Вдовиченко, 65), 3. Данило Чалик, 17. Іван Рябий (21. Сергій Конюхов, 46), 8. Артем Юрченко (16. Богдан Тарасенко, 46), 7. Володимир Мулик (15. Богдан Пасічний, 64), 9. Тарас Лях, 4. Владислав Кулініч, 18. Ростислав Прокопченко (22. Віктор Білоконь, 46).

Запасний: 32. Ігор Омельченко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Владислав Кулініч, 65 - Владислав Рябенко, 68. Богдан Пасічний, 85.