"Авангард" U-19 - "Кривбас" U-19 0:5

"Авангард" U-19 - "Кривбас" U-19 0:5}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв останній календарний матч чемпіонату U-19 в цьому році, впевнено здолавши у гостях «Авангард» U-19 з Харківської області.

Враховуючи те, що більшість футболістів «Кривбасу» знаходяться на лікарняному, в стартовому складі з’явились одразу кілька нових гравців. Попри дощову погоду, підопічні Віталія Віценця з перших хвилин взяли гру під свій контроль, й після двох необов’язкових невдач розпочали поєдинок дуже активно, тож вже на 10 хвилині відкрили рахунок: це Дмитро Чудак - 0:1.

Червоно-білі могли забивати ще на 17 хвилині: Андрій Демиденко після вдалого прострілу пробив потужно, але Ярослав Штонда відвів небезпеку від своїх воріт. Пропустивши, господарі поля почали відповідати контратаками, але до удару справа не доходила, футболісти обох команд в буквальному сенсі слова плавали на полі (під дощем), а кінцівка тайму пройшла переважно на половині господарів.

Зарядженими перемагати на другий тайм вийшли й новачки команди (футболісти Академії «Кривбас»), прізвища яких вперше потрапили до заявки U-19. Денис Запорожченко («Кривбас» U-16) не словом, а ділом вирішив продемонструвати свою майстерність Віталію Віценцю у дебютній грі: нападник, обігравши захисників влучним ударом робить рахунок в матчі - 0:2.

Друга половина гри проходила у в’язкій боротьбі біля воріт команди «Авангард»: Максим Мисляй забив й свій гол, але боковий арбітр зафіксував положення поза грою. Після незарахованого м'яча криворіжці побігли атакувати дужче, та на 67 хвилині забили втретє, дублем відзначився Дмитро Чудак - 0:3.

Замість автора двох м'ячів Чудака Віценець випускає на поле номінального захисника Володимира Вілівальда, який за десять хвилин гри встиг також відзначитися дублем! Рахунок на табло - 0:5, криворіжці їдуть додому у класному настрої.

Перша частина сезону завершена, друга розпочнеться вже навесні 2022 року. Наша команда наразі – на третій сходинці.

3 листопада 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 9 тур. Лозова, Харківська область. Стадіон «Локомотив». 13:00. 50 глядачів. +10 градусів. Поле - 4.

«Авангард» U-19 (Лозова, Харків. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 0:5 (0:1)

Арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Асистенти арбітра: Олександр Крапівін, Олександр Сагайдачний (обидва - Харків).

Спостерігач арбітражу: Вадим Шевченко (Харків).

Голи: Дмитро Чудак, 10 (0:1). Денис Запорожченко, 54 (0:2). Дмитро Чудак, 67 (0:3). Володимир Вілівальд, 80 (0:4). Володимир Вілівальд, 89 (0:5).

«Авангард» U-19 (Лозова): 1. Ярослав Штонда, 63. Євген Баскалєв, 21. Дмитро Федуров, 4. Іван Шевченко, 27. Євген Веленуцький, 59. Олександр Закускін (97. Кирило Ігнатьєв, 57), 22. Дмитро Гусар (к), 32. Данило Філіпов-Пушкін (2. Данило Півтораус, 79), 7. Артур Шамров, 23. Микита Чарий, 9. Павло Скотаренко.

Запасні: 77. Артем Герасимов, 97. Кирило Ігнатьєв, 8. Руслан Дубаренко, 2. Данило Півтораус, 10. Андрій Попов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Станіслав Волков (1. Микита Рибчинський, 77), 6. Андрій Демиденко, 5. Микола Ричко (11. Денис Шевченко, 34), 3. Костянтин Бебнев, 2. Владислав Фундук, 7. Іван Маціюк, 8. Максим Мисляй (к), 9. Дмитро Чудак (17. Володимир Вілівальд, 75), 22. Ярослав Гопкало (19. Ілля Вдовиченко, 67), 22. Ігор Гаврилиця (10. Денис Запорожченко, 46), 18. Дмитро Чернушкін (15. Дмитро Лазаренко, 67).