"Барса" U-19 - "Кривбас" U-19 0:3

"Барса" U-19 - "Кривбас" U-19 0:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 здобув четверту перемогу у чемпіонаті Першої ліги U-19, обігравши у Сумах місцеву «Барсу» U-19.

З перших хвилин підопічні Віталія Віценця придивлялись до суперника, діючи не на дуже великих швидкостях. Гості контролювали гру, пресингуючи суперника на його половині поля та не даючи змоги створювати атаки на свої ворота.

Перший небезпечний момент в матчі створили господарі на 35 хвилині, але голкіпер червоно-білих Дмитро Чернявський вчасно вийшов з воріт та ліквідував загрозу. Тут же «Кривбас» U-19 пішов вперед. Прохід лівим флангом закінчився навісною передачею, першим на добиванні був Денис Шевченко: сильний удар, але трохи вище воріт.

У кінці першого тайму команди обмінялися напівмоментами, але 0:0 до перерви. З початком другої половини обидві команди вийшли зарядженими на результат. Перший момент виник у гостей на 50 хвилині. Після розіграшу кутового вдало на добиванні зіграв Андрій Демиденко - 0:1.

Господарі після пропущеного м'яча побігли відігруватись, але як кажуть: «побігти в атаку – потрапити в полон». На 70 хвилині після обіграшу захисників «Барси», Максим Мисляй віддав чудовий пас правому півзахиснику Ігорю Гаврилиці, удар, гол, рахунок - 0:2.

Третій гол не заставив довго себе чекати: на 80 хвилині чудовий дриблінг продемонстрував Денис Шевченко, нападник чудово розібрався з захистом «Барси» і влучним ударом поставив крапку в матчі - 0:3.

«Кривбас» U-19 з чудовим результатом повертається додому, де розпочинає підготовку до наступного матчу. Наша команда очолила турнірну таблицю!

6 жовтня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 5 тур. Суми. ФЦ «Барса» (штучне поле). 13:00. 100 глядачів. +11 градусів. Поле - 3.

«Барса» U-19 Суми - «Кривбас» U-19 Кривий Ріг – 0:3 (0:0)

Арбітр: Я. Щербатенко (Чернігівська обл.).

Асистенти арбітра: А. Багуряк, В. Скрипник (обидва - Суми).

Спостерігач арбітражу: О. Паращенко (Суми).

Голи: Андрій Демиденко, 50 (0:1). Ігор Гаврилиця, 69 (0:2). Денис Шевченко, 77 (0:3).

«Барса» U-19 (Суми): 71. Дмитро Зікратий, 18. Антон Власенко (26. Сергій Опаренко, 56), 5. Олександр Іванов, 23. Родіон Легаза, 4. Денис Левченко (7. Руслан Богданов, 71), 21. Олексій Іванов, 8. Максим Бойко (к), 10. Данило Кобцов, 19. Данило Подопригора, 22. Ростислав Парасотченко (20. Євген Ступаков, 62), 9. Артур Петленко.

Запасний: 91. Дмитро Клименко.

Старший тренер: Ігор Загорулько.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Чернявський (12. Станіслав Волков, 88), 2. Владислав Фундук, 4. Єгор Меленівський, 13. Володимир Вілівальд, 6. Андрій Демиденко (3. Костянтин Бебнев, 89), 17. Данило Панов (к) (7. Іван Маціюк, 80), 11. Денис Шевченко, 8. Максим Мисляй (5. Микола Ричко, 85), 10. Олександр Мусолітін (21. Володимир Горобець, 88), 9. Дмитро Чудак (14. Владислав Зубов, 90), 18. Дмитро Чернушкін (22. Ігор Гаврилиця, 46).