Богдан Сарнавський: Від призначення Вернидуба "Кривбас" тільки виграє

Богдан Сарнавський: Від призначення Вернидуба "Кривбас" тільки виграє}

Воротар криворізького «Кривбасу» Богдан Сарнавський розповів клубним журналістам про підписання повноцінного контракту із червоно-білими.

- Вагався перед підписанням чи у Кривому Розі тебе все влаштовує?

- У «Кривбасі» мене все влаштовує. Тут є усі умови для мого професійного розвитку та прогресу. Також є прекрасний тренер воротарів (Тарас Гребенюк), який завжди у всьому допоможе й підкаже. Тим паче, «Кривбас» очолив амбітний головний тренер - Юрій Вернидуб. У нас із клубом схожі цілі: тільки найвищі місця у чемпіонаті та серйозні задачі. Тому мені все підходить.

- Якими були перші думки, коли дізнався, що команду очолить Юрій Вернидуб?

- Сто відсотків: «Кривбас» від цього призначення тільки виграє. І футболісти, і керівництво, і персонал. Юрій Миколайович вміє досягати серйозних цілей, що неодноразово доводив.

- Чи є наразі якісь зміни у твоїй роботі на тренуваннях?

- У нас свій острівець, як то кажуть. Тренер воротарів не змінився, тому працюємо за планом, без змін. Готуємось до серйозного сезону й будемо радувати наших вболівальників у цей важкий для України час. З мого боку, це гра «на нуль».

- Ти добре знаєш новачка «Кривбасу» Андрія Кліщука. Що скажеш про свого конкурента?

- Конкуренція тільки допомагає у нашій роботі. Чим вище класом твій партнер, тим кращим й сильнішим стаєш ти кожного дня у тренувальному процесі.

- Амбіції «Кривбасу» говорять самі за себе. Чого особисто ти чекаєш від нового сезону, адже він буде незвичним? У тому числі, багато легіонерів покинули свої українські клуби.

- Не бачу проблеми в тому, що майже всі легіонери поїхали з України через воєнну агресію орків. Вважаю, іноземні гравці не грали таку важливу роль у нашому футболі. Можливо, якісні легіонери були тільки у складі грандів. В інших командах кадрові зміни будуть не дуже значними.

Щодо чемпіонату, то його рівень вирівняється. Тим цікавіше буде кожен матч. Український футбол від цього тільки виграє, адже будуть грати наші футболісти. Збірна України також від цього тільки виграє, та й рівень УПЛ стане тільки вищим.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru