"Бужора" - "Кривбас" U-19 2:3

"Бужора" - "Кривбас" U-19 2:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв ще один контрольний матч на другому зборі. Сьогодні підопічні Олексія Прилепова зустрічались з учасником чемпіонату Закарпатської області - «Бужорою».

Наші юнаки проявили характер, та здобули вольову перемогу. Мурашко вже у дебюті відкрив рахунок: Гладков накрутив декількох опонентів та видав ідеальну передачу на Дмитра, який забивав вже у порожні ворота. Щоправда, «Бужорі» вдалось не тільки відігратись, а і вийти вперед на початку другого тайму.

В останні 15 хвилин криворіжці провели багато гострих атак, дві з яких завершились голами. Матяш сам заробив пенальті, і саж же його впевнено реалізував - 2:2. А на 86 хвилині Корнієнко скористався тим, що мʼяч після заблокованого удару відлетів саме до нього і він розстріляв ворота - 2:3

Попереду у нашої команди останній спаринг проти одної з місцевих команд та повернення до Кривого Рогу.

23 липня 2024, вівторок. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №7. С. Середнє, Закарп. область. Стадіон ФК «Середнє». 18:00. +28 градусів.

«Бужора» (Іршава, Закарп. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 2:3 (1:1)

Голи: Дмитро Мурашко, 11 (0:1). Артем Молнар, 34 (1:1). Роман Путренко, з пенальті, 46 (2:1). Святослав Матяш, з пенальті, 76 (2:2). Данііл Корнієнко, 86 (2:3).

«Бужора» (Іршава) (стартовий склад): Іван Бандурович, Михайло Батрин, Едуард Дудаш, Василь Зан, Іван Карпів, Петро Кляп, Михайло Кучінка, Андрій Ломага, Євген Машіка, Юрій Мешко, Артем Молнар.

Запасні: Олексій Остафійчук, Михайло Полянський, Роман Путренко, Ярослав Томашовські, Віталій Трачук, Михайло Фалес, Віталій Хайнас, Іван Щуба.

Головний тренер: Іван Білак.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): новачок, Ілля Каплунов (к), Євген Маяков, Іван Сльозка, Богдан Пасічний, новачок, Єгор Сотніков, новачок, Ростислав Плотко, Матвій Боднар, Олександр Гладков.

Запасні: Нікіта Кріпак, новачок, новачок, Тимур Бутенко, Ярослав Шевченко, Святослав Матяш, Володимир Мулик, Рамір Губенко, Дмитро Євчев, Ілля Сльота, Олександр Каменский, новачок, Роберт Газазян, Дмитро Мурашко, Станіслав Мігуцький.

Старший тренер: Олексій Прилепов.