"Чорноморець" U-19 - "Кривбас" U-19 2:0

"Чорноморець" U-19 - "Кривбас" U-19 2:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів заключний календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ у 2022 році. У перенесеному поєдинку 7 туру наші юнаки поступились одеському «Чорноморцю» U-19.

Початок матчу видався рівним, суперники здебільшого грали у центрі поля й рідко завдавали удари по воротам. Перший небезпечний момент залишився за нашою командою на 20 хвилині: Дмитро Чудак пробив непогано, але воротар впорався. Дмитро міг відзначитись ще на 32 хвилині, але Іван Ширяєв знов добре відпрацьовував у рамці.

Гра була рівною. Здавалось, що команди в роздягальню підуть за нічийного результату, але наші хлопці пропустили на 43 хвилині. Неузгоджені дії захисника та Хоми призвели до голу - 1:0.

Вийшовши на другий тайм, криворіжці відразу побігли вперед, навіть забили після штрафного, але арбітр зафіксував офсайд у Циганкова. Підсилити гру вдалось після кадрових змін: червоно-білі почали грати активніше, постійно створювали загрозу біля воріт кіпера одеситів й пресингували суперника, але забити ніяк не вдавалось.

На 72 хвилині міг забивати Парвіз Рустамов, але з його потужним пострілом впорався голкіпер. Попри боротьбу й бажання забити червоно-білі безглуздо пропустили на 90+4 хвилині. Хома припустився помилки на рівному місці – 2:0.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 7 тур.

«Чорноморець» U-19 (Одеса) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 2:0 (1:0) (технічна поразка - 0:3)

1 грудня 2022, пʼятниця. Одеса. СОК «Люстдорф». 11:00. +2 градуси.

Арбітр: Максим Скрипник (Київська область).

Асистенти арбітра: Владислав Мошковський, Максим Мельниченко (обидва - Київська область).

Четвертий арбітр: Віталій Соловйов (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Євген Абросимов (Одеса).

Голи: Микита Драч, 43 (1:0). Богдан Хома, у свої ворота, 90+4 (2:0).

«Чорноморець» U-19 (Одеса): 1. Іван Ширяєв, 4. Микита Додул, 5. Максим Марков, 19. Данило Ішимський, 2. Олександр Дихтярук (к), 17. Олександр Баранюк, 3. Дмитро Граждан, 22. Олександр Пшеничнюк (13. Іван Новицький, 68), 14. Володимир Терещенко (10. Андрій Меленчук, 68), 8. Олександр Ратушняк (18. Михайло Дмітрієв, 82), 11. Станіслав Урсулов (20. Микита Драч, 15).

Запасні: 31. Данило Пірожок, 7. Денис Янчук, 9. Степан Ярий, 91. Володимир Бойко, 21. Андрій Чепряков.

Старший тренер: Анатолій Діденко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд, 19. Захар Карпусь (20. Ярослав Гопкало, 68), 22. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 21. Святослав Матяш (7. Парвіз Рустамов, 68), 17. Данило Панов (к) (18. Сергій Башлаєв, 77), 4. Ілля Ухань (3. Єгор Кокіль, 77), 2. Олександр Саєнко (8. Максим Мисляй, 47), 11. Антон Циганков, 9. Дмитро Чудак.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 23. Ілля Вдовиченко, 16. Ярослав Дружинін, 15. Богдан Пасічний.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Олександр Пшеничнюк, 53. Дмитро Граждан, 76 - Олександр Саєнко, 16. Антон Циганков, 54. Ілля Ухань, 63. Максим Мисляй, 81.