Данило Панов: Хочу побажати нашій армії наснаги, сил, здоров'я

Данило Панов: Хочу побажати нашій армії наснаги, сил, здоров'я}

Опорний півзахисник криворізького «Кривбасу» U-19, капітан команди Данило Панов розповів як він та інші футболісти команди допомагають українській армії.

- В Україні триває повномасштабна війна, наші захисники воюють з російськими вбивцями та охороняють кордони України. Коли дізнався, що орки напали на Україну, де був й що відчув?

- Коли ці мерзотники напали на нашу землю я перебував на зимових зборах в Туреччині, з першою командою. Скажу відверто, коли мені стало відомо про війну, я розгубився, про футбол думати не міг довго, нервував й переймався за близьких, адже знаходжусь за кордоном, а вони в Україні.

- Де наразі перебуваєш, як у вас справи?

- Я з Олександром Мусолітіним перебуваємо в Іспанії. Дуже вдячний за допомогу координатору Академії «Кривбас»Хорхе Лопесу, він допоміг нам прибути та підтримувати ігрову форму разом із «Леванте» U-19, але повірте, усі думки про Україну.

- Чи підтримуєш спілкування з іншими хлопцями із U-19?

- Так, звісно, ми одна команда, на відстані підтримуємо один одного.

- Чи стежиш за військовими новинами і як допомагаєш нашим захисникам?

- Дуже важко підібрати слова після побачених кадрів з наших зруйнованих міст, ці потвори вбивають невинних дітей, жінок, чоловіків. Нашим військовим допомагаю матеріально й інформаційно. Ми з хлопцями щодня поширюємо публікації й робимо дописи на власних сторінках. Також, зазначу, у Кривому Розі на базі ФК «Кривбас» працює волонтерський штаб гуманітарної допомоги, тож постійно слідкуємо та підтримуємо.

- Відомо, що ти не раз бував у Маріуполі й хлопці з U-19 перед війною були там на турнірі.

- Багато разів грав у Маріуполі, але пройтись містом ніяк не вдавалось. Багатьом спортсменам до вподоби спортивний комплекс й інфраструктура міста, але ці виродки все зруйнували, людей шкода, завмирає дух коли починаю думати про те, що там відбувається. Хочу побажати нашій армії наснаги, сил, здоров'я та янголів, які будуть їх оберігати. Ви справжні герої нашого часу, перемога буде за нами, обов'язково.

Слава Україні! Слава Нації! Смерть Ворогам!

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru