"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1

"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 10 турі наша команда зіграла внічию із київським «Динамо» U-19.

Після перемоги у попередньому турі над «Інгульцем» U-19 червоно-білі серйозно готувались до гри проти однолітків з «Динамо» U-19. Цей поєдинок мав високий градус, адже кияни є одним із фаворитів в юнацькому чемпіонаті. Перший тайм пройшов у в’язкій боротьбі, гра відбувалась переважно в центрі поля, футболісти обмінювались небезпечними атаками, але справа до удару ніяк не доходила.

Створити перший по-справжньому небезпечний момент в грі вдалось киянам лише на 31 хвилині: Олександр Яцик, обігравши захист червоно-білих пробив, але Богдан Хома був на місці, тож в роздягальню команди пішли за рахунку - 0:0. Другий тайм для криворіжців розпочався невдало, з пропущеного голу на 47 хвилині зустрічі: атака господарів завершилась взяттям воріт, Маткевич пробив точно - 1:0.

За такого рахунку червоно-білі почали грати більш зібрано й сконцентровано, адже команда відверто була налаштована на бій й набрані бали. Переломним моментом в матчі ледь не став епізод на 65 хвилині. Арбітр зафіксував порушення правил з боку Максима Мисляя й, порадившись з боковим асистентом, вилучив нашого гравця.

Віталій Косовський вирішив підсилити атакувальні дії та випустив на поле молодого та амбіційного Святослава Матяша, вихованця нашої Академії. 16-ти річний нападник, скориставшись помилкою кіпера киян, й поборовшись за м’яч, зрівняв рахунок на 86 хвилині - 1:1.

Тож матч «Кривбасу» U-19 в рамках чемпіонату серед юнацьких команд УПЛ проти «Динамо» U-19 закінчився бойовою нічиєю - 1:1. Червоно-білі повертаються додому з хорошим результатом. Наразі розпочинається підготовка до наступного виїзного матчу, який відбудеться 4 листопада. Суперником «Кривбасу» U-19 буде львівський «Рух» U-19.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 10 тур.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 1:1 (0:0)

29 жовтня 2022, субота. Віта-Литовська. НТБ «Динамо». 13:00. +13 градусів.

Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область).

Асистенти арбітра: Олександр Буток (Київ), Вадим Тітаренко (Олександрія).

Четвертий арбітр: Максим Скрипник (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ).

Голи: Андрій Маткевич, 47 (1:0). Святослав Матяш, 86 (1:1).

«Динамо» U-19 (Київ): 1. Юрій Авраменко, 22. Навін Малиш, 4. Назар Балаба, 20. Олексій Гусєв, 8. Артем Бенедюк, 14. Олександр Яцик (к), 18. Роман Саленко, 10. Антон Царенко, 13. Дмитро Кремчанін (16. Назар Янчишин, 46), 19. Андрій Маткевич (11. Артем Слесар, 86), 9. Ігор Горбач (2. Микита Дзень, 71).

Запасні: 12. Дмитро Погорілий, 17. Арсеній Філатов, 6. Іван Котуха, 11. Артем Грохольський, 21. Максим Бойченко.

Старший тренер: Ігор Костюк.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд (к), 9. Захар Карпусь (18. Сергій Башлаєв, 80), 22. Арсеній Кілєвий (16. Ярослав Дружинін, 90+1), 5. Ілля Козубенко, 8. Максим Мисляй, 7. Парвіз Рустамов (20. Ярослав Гопкало, 46), 2. Олександр Саєнко, 4. Ілля Ухань 11. Антон Циганков (21. Святослав Матяш, 80), 9. Дмитро Чудак (10. Єгор Поздняков, 80).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 3. Єгор Кокіль, 6. Артем Чехов.

Попередження: Артем Бенедюк, 41 - Максим Мисляй, 35. Захар Карпусь, 73. Володимир Вілівальд, 86. Святослав Матяш, 89.