"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 3:2

"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 3:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий контрольний матч на літніх зборах. Сьогодні команда Віталія Косовського на виїзді протистояла київському «Динамо» U-19.

З перших хвилин підопічні Віталія Косовського грали обережно, придивлялись до суперника й вираховували комбінації. Перший небезпечний момент червоно-білі створили на 7 хвилині: Данило Панов віддав передачу у штрафний на Чудака, який, на жаль, пробив несильно й воротар відвів загрозу від своїх воріт.

Під проливним дощем футболісти «Кривбасу» U-19 почали створювали гострі моменти біля воріт кіпера суперника, але, припустившись помилки, пропустили першими. На 13 хвилині за киян відзначився Кремчанін - 1:0.

Червоно-білі могли зрівняти рахунок на 28 хвилині: Ніколашин потужно пробив, але Ігнатенко знову виручив господарів. Непорозуміння у захисті червоно-білих трапилось на 36 хвилині, що призвело до другого голу - 2:0.

Відповідь від криворіжців довго чекати не прийшлося: чудовий прохід по правому флангу продемонстрував Ухань. Після його прострілу один з новачків на 39 хвилині відзначився голом у ближній кут в дотик - 2:1.

На другий тайм команда Косовського вийшла більш сконцентрованою та зарядженою. Криворіжці не давали господарям грати навіть на їх половині поля й під час чергової атаки на 52 хвилині з-за меж карного майданчика, гравець котрий перебуває на перегляді, відзначився дублем - 2:2.

За рахунку 2:2 команди почали грати більш ризикованіше, обмінюючись небезпечними ударами з-за меж карного майданчика. На 65 хвилині киянам пощастило знову повести в рахунку після подачі з глибини да удару головою Малиша - 3:2.

Футболісти «Кривбасу» мали шанси, аби знову відігратися, але м'яч вперто не йшов у ворота. 3:2 – перемога господарів. Наші хлопці заслуговують хороших слів за гарний футбол та бійцівський характер.

Наступну гру підопічні Віталія Косовського проведуть у рамках чемпіонату юнацьких команд УПЛ. На виїзді 22 серпня: в рамках 1 туру «Кривбас» U-19 зіграє із ковалівським «Колосом» U-19.

16 серпня 2022 року. Контрольний матч №5. Віта-Литовська. НТБ «Динамо». +22 градуси.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 3:2 (2:1)

Голи: Дмитро Кремчанін, 13 (1:0). Даніл Білоконь, 36 (2:0). Новачок (Ілля Ухань), 40 (2:1). Новачок, 52 (2:2). Навін Малиш, 65 (3:2).

«Динамо» U-19 (Київ): Денис Ігнатенко (Юрій Авраменко, 46), Артем Бенедюк (к), Єгор Сизонюк (Максим Бойченюк, 58), Арсеній Філатов, Даніл Білоконь (Іван Котуха, 63), Навін Малиш, Назар Балаба, Дмитро Кремчанін (Тетеря, 89), Роман Саленко (Назар Янчишин, 89), Андрій Маткевич (Максим Василець, 62), Микита Дзень (Максим Зоренко, 80).