"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 4:0

"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 4:0}

Сьогодні криворізький «Кривбас» U-19 у 9 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ зустрічався в гостях з київським «Динамо» U-19.

Перший тайм пройшов за переваги господарів, які розпочали потужно та нашій команді знадобився деякий час, щоб прийти до тями. Відбивши декілька гострих атак динамівців, червоно-білі організували свій випад, але Матяш програв дуель Суркісу при виході віч-на-віч. Цікаво, як би склалась гра, забий ми свій шанс.

Кияни, у свою чергу, свій момент у відповідь реалізували. На 23 хвилині Кремчанін добив мʼяча в сітку з близької відстані після затяжної атаки – 1:0. Криворіжці спробували вирівняти гру, але пропустили перед самісінькою перервою. Осипенко підхопив мʼяча в центрі поля, пройшов до воріт та хитрим обвідним ударом подвоїв перевагу – 2:0.

На 55 хвилині, коли здалось, що ми відбились після чергової атаки, мʼяча було швидко втрачено та той же Осипенко, обіграв декількох опонентів та вийшов один на один з Омельченком – удар, рикошет – 3:0. Криворіжці мали свої непогані шанси, аби відквитати хоча б один гол, але забивали сьогодні тільки динамівці. Відзначимо дебют Чіджоке, який вийшов на поле замість Бутенка.

Вже у компенсований час Пономаренко відзначив своє повернення після травми голом в наші ворота після виходу тет-а-тет з Омельченком – 4:0. На жаль, поступаємось. Наступний матч «Кривбас» U-19 проведе в рамках 10 туру за два тижні, 19 жовтня, в гостях проти однолітків «Зорі».

5 жовтня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19 2024\2025. Прем'єр-ліга. 9 тур. Київ. НТБ «Конча-Заспа». 13:00. +20 градусів.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 4:0 (2:0)

Арбітр: Олександр Бондар (Чернігів).

Асистенти арбітра: Станіслав Коннов (Житомир), Максим Ткаченко (Одеса).

Четвертий арбітр: Владислав Грицай (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький).

Голи: Дмитрій Кремчанін, 23 (1:0). Кирило Осипенко, 45+1 (2:0). Кирило Осипенко, 55 (3:0). Матвій Пономаренко, 90+3 (4:0).

«Динамо» U-19 (Київ): 71. Вячеслав Суркіс (к), 13. Максим Коробов, 5. Єгор Сизонюк, 4. Владислав Захарченко (3. Назар Балаба, 83), 15. Денис Дикий, 6. Александре Пеікрішвілі (8. Давид Білий, 73), 7. Дмитрій Кремчанін, 22. Кирило Осипенко, 18. Роман Саленко (14. Данило Іщенко, 73), 20. Богдан Редушко (30. Іван Андрейко, 64), 21. Владислав Герич (11. Матвій Пономаренко, 64).

Запасні: 1. Нікіта Гудименко, 12. Артем Сьомка, 9. Віталій Лобко, 17. Федір Коломієць, 24. Євгеній Малюта, 16. Олександр Шевченко, 23. Володимир Озимай.

Старший тренер: Ігор Костюк.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Ігор Омельченко, 3. Євген Маяков, 5. Данііл Корнієнко, 8. Ярослав Шевченко (к) (6. Семен Поканєвич, 76), 10. Святослав Матяш (24. Олександр Гладков, 76), 11. Володимир Мулик (9. Дмитро Мурашко, 81), 16. Тимур Бутенко (26. Узома Чіджоке, 55), 17. Рамір Губенко, 20. Ілля Сльота, 21. Олександр Каменський (13. Богдан Пасічний, 46), 23. Олексій Плічко.

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 4. Іван Сльозка, 14. Тимур Нянчур, 27. Станіслав Мігуцький.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Іван Андрейко, 83 - Євген Маяков, 31. Тимур Бутенко, 46.