"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 6:1

"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 6:1}

Сьогодні у 29 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 зустрічався з лідером, однолітками київського «Динамо» U-19.

Матч першого кола було зіграно на полі суперника за проханням останніх, тому цього разу номінально гостьовий матч ми приймали на «Гірнику». На жаль, стартова 20-хвилинка вирішила багато питань. Мотивовані кияни, які мчать до чемпіонства, швидко забили три голи без відповіді та надалі нашій молоді було дуже важко чинити опір.

Дубль Пономаренка та гол Маткевича після позиційних помилок оборонців червоно-білих – це 3:0 станом на 22 хвилину. Криворіжці не знітились та провели деілька перспективних випадів, але забити не пощастило. Натомість Кремчанін в кінці тайму довів рахунок до 4:0. Щоправда, «Кривбас» U-19 по гарячих слідах один гол відквитав.

Це Мулик після прориву Бутенка вийшов тет-а-тет з кіпером, та з другої спроби того переграв. Але у другому таймі, який переривався через повітряну тривогу (а всього було дві таких паузи за гру), той же Кремчанін та Калин оформили перемогу киян з тенісним рахунком – 6:1.

Хочеться висловити подяку нашим вболівальникам, які прийшли на стадіон «Гірник» підтримати нашу молодь. На жаль, тільки з результатом не склалось. Але забуваємо цей матч та рухаємось далі. Попереду – останній матч чемпіонату. У пʼятницю, 24 травня, в 30 турі вдома зіграємо проти «Минаю» U-19. Віримо в нашу молодь!

18 травня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 29 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 13:00. 250 глядачів. +21 градус.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 6:1 (4:1)

Арбітр: Олег Кузик (Львів).

Асистенти арбітра: Роман Любінець, Андрій Боднарчук (обидва - Львів).

Четвертий арбітр: Максим Левченко (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Віталій Годулян (Одеса).

Голи: Матвій Пономаренко, 6 (1:0). Матвій Пономаренко, 17 (2:0). Андрій Маткевич, 22 (3:0). Дмитрій Кремчанін, 43 (4:0). Володимир Мулик, 45 (4:1). Дмитрій Кремчанін, 62 (5:1). Владислав Калин, 83 (6:1).

«Динамо» U-19 (Київ): 71. Вячеслав Суркіс, 20. Олексій Гусєв (5. Єгор Сизонюк, 72), 3. Назар Балаба (к), 2. Тарас Михавко, 6. Іван Котуха (15. Денис Дикий, 46), 14. Данило Іщенко (13. Максим Коробов, 72), 7. Дмитрій  Кремчанін, 18. Роман Саленко (8. Давид Білий, 72), 22. Кирило Осипенко, 10. Андрій Маткевич (17. Владислав Калин, 72), 11. Матвій Пономаренко.

Запасні: 1. Нікіта Гудименко, 12. Сергій Кіблицький, 16. Назар Янчишин, 19. Кирило Пашко, 9. Віталій Лобко.

Старший тренер: Ігор Костюк.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Погорілий, 3. Кирило Крамаренко, 4. Артем Олексенко (18. Дмитро Євчев, 46), 5. Данііл Корнієнко, 6. Тарас Татаренко, 7. Арсеній Кілєвий (к) (22. Олександр Гладков, 72), 11. Володимир Мулик (26. Дмитро Мурашко, 72), 16. Тимур Бутенко (21. Олександр Каменський, 58), 17. Рамір Губенко, 27. Станіслав Мігуцький, 10. Святослав Матяш (15. Олександр Постемський, 58).

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 9. Захар Карпусь, 13. Богдан Пасічний, 20. Ілля Сльота, 24. Назар Попов.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Кирило Крамаренко, 89 - Денис Дикий, 48.