"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 6:3

"Динамо" U-19 - "Кривбас" U-19 6:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший контрольний матч на літніх зборах, поступившись експериментальним складом в гостях київському «Динамо» U-19.

У цьому спарингу Віталій Косовський задіяв багато потенційних новачків, які наразі у команді на перегляді. Розпочався матч для червоно-білих мʼяко кажучи не дуже вдало. Вже на 2 хвилині Герич відкрив рахунок. Після подачі з кутового він головою підрізав мʼяча у ближній кут.

У подальшому динамівці володіли ініціативою, й у середині тайму подвоїли рахунок: Герич оформив дубль після виходу майже віч-на-віч із нашим воротарем на перегляді. Щоправда, Мулик вже за дві хвилини забив у відповідь після подачі з флангу та точного удару з другого поверху.

Незіграність складу криворіжців далась у подальшому взнаки. Ми пропустили ще чотири голи після позиційних помилок. Але фінал гри залишився за нашими хлопцями, які двічі засмутили кіпера киян. Лях забивав після помилки кіпера вже у порожні ворота, а один з новачків вдало зіграв після прострілу справа.

6:3 – перемога «Динамо» U-19 з тенісним рахунком. 15 липня «Кривбас» U-19 проведе свій другий контрольний матч на зборах, проти «Олександрії» U-19. Також в гостях.

8 липня 2023, субота. Контрольний матч №1. Київ. НТБ «Конча-Заспа». 11:00. +19 градусів.

«Динамо» U-19 (Київ) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 6:3 (3:1)

Голи: Владислав Герич, 2 (1:0). Владислав Герич, 29 (2:0). Володимир Мулик, 31 (2:1). Кирило Осипенко, 45+2 (3:1). Матвій Пономаренко, 68 (4:1). Давид Білий, 76 (5:1). Матвій Пономаренко, 85 (6:1). Тарас Лях, 86 (6:2). новачок, 88 (6:3).

«Динамо» U-19 (Київ) (стартовий склад): Вʼячеслав Суркіс, Олексій Гусєв, Максим Коробов, Тарас Михавко, Денис Дикий, Назар Балаба (к), Давид Білий, Кирило Осипенко, Дмитро Кремчанін, Андрій Маткевич, Владислав Герич.

Запасні: Максим Бойченюк, Кирило Пашко, Матвій Пономаренко, Павло Гудименко, Єгор Руденко, Єгор Сизонюк, Владислав Захарченко, Іван Котуха, Роман Саленко.

Старший тренер: Ігор Костюк.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): новачок - Тарас Татаренко, Дмитро Брацюнь, Ілля Козубенко (к), Ілля Вдовиченко - новачок, Олександр Гладков, новачок, Богдан Пасічний, Святослав Матяш - Володимир Мулик.

Запасні: Ігор Омельченко, Ілля Сльота, Кирило Крамаренко, новачок, новачок, Артем Чехов, Ярослав Дружинін, новачок, Сергій Конюхов, новачок, Тарас Лях, новачок.

Старший тренер: Віталій Косовський.