"Динамо" - ЖФК "Кривбас" 0:6

"Динамо" - ЖФК "Кривбас" 0:6}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв заключний офіційний матч у 2021 році. У Києві команда Аліни Стеценко в 1/8 фіналу Кубка України не залишила шансів столичному ЖФК «Динамо», лідеру Першої ліги (група А).

Наші футболістки дуже швидко взяли ініціативу до своїх рук і контролювали зустріч практично протягом всіх 90 хвилин. Така тотальна перевага на полі принесла свої плоди вже у першому таймі. На 6 хвилині Аріана Гуцалюк зрізала м'яча у власні ворота під пресингом Інни Глущенко - 0:1.

Після забитого голу футболістки «Динамо» трохи активізувалися та почали атакувати, але наші гравчині тримали оборону й результативно відповіли. На 27 хвилині відрив «Кривбасу» у рахунку збільшила Анна Іванова, точно пробивши у кут воріт з другого поверху після кутового - 0:2. Вже через хвилину Віолета Тян вдало зіграла на добиванні після дальнього пострілу Інни Глущенко у стійку воріт - 0:3.

На 44 хвилині Габі з лінії карного майданчика красивим ударом чітко пробила під поперечину - 0:4! На перерву команди пішли за рахунку 0:4 на користь гостей. Другий тайм відбувався за тим же сценарієм й наші футболістки довели рахунок до розгромного. На 52 хвилині Інна Глущенко вправно обійшла захисниць «Динамо» та поцілила м’яча у ворота - 0:5. Через 15 хвилин Глущенко оформила дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч із Карбань - 0:6!

Після забитих м’ячів наші дівчата не зупинялися та неодноразово атакували ворота, але більше забити не вдалося. Вітаємо криворізьку команду із упевненою перемогою та виходом до 1/4 фіналу Кубка України!

21 листопада 2021 року. Кубок України серед жінок-2021/2022. 1/8 фіналу. Київ. НТБ «Конча-Заспа», поле №7. 13:00. 50 глядачів. +9 градусів. Поле - 4.

ЖФК «Динамо» Київ – ЖФК «Кривбас» Кривий Ріг - 0:6 (0:4)

Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистенти арбітра: Анастасія Резнік (Київська область), Єлизавета Настусенко (Київська область).

Четвертий арбітр: Альона Кваша (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Микола Даневич (Київ).

Голи: Аріана Гуцалюк, у свої ворота, 6 (0:1). Анна Іванова, 27 (0:2). Віолета Тян, 28 (0:3). Габріела Зідой, 44 (0:4). Інна Глущенко, 52 (0:5). Інна Глущенко, 67 (0:6).

«Динамо» (Київ): 12. Євгенія Карбань, 14. Аріана Гуцалюк, 44. Тетяна Долбіна (4. Дар’я Чорномаз, 74), 11. Вікторія Кликова, 16. Дарія Горулько, 22. Анна Прокопенко, 13. Леся Словак, 77. Анна Мирончук (к), 17. Вікторія Мироненко (19. Дарія Якимова, 82), 23. Вікторія Дудка, 7. Богдана Гріга (20. Тетяна Бондаренко, 86).

Запасні: 6. Катерина Килимиста, 10. Олена Демчук, 18. Катерина Дмітрієва, 8. Богдана Гулей.

Головний тренер: Володимир Пятенко.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарія Келюшик, 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 20. Амарієль Сонкенг, 4. Руслана Левченко, 9. Ірина Топал, 17. Марія Талеб, 88. Діана Бєлякова, 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой, 7. Віолета Тян.

Запасні: 18. Тетяна Шперун, 19. Вероніка Коробкіна.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

Попередження: Дарія Горулько, 26. Тетяна Долбіна, 60.