Дмитро Фатєєв - серед кращих гравців 22 туру Другої ліги!

Дмитро Фатєєв - серед кращих гравців 22 туру Другої ліги!}

Інформаційний партнер ПФЛ Sportarena.com визначив кращих футболістів й тренерів за підсумками 22 туру, в якому криворізький «Кривбас» у рідних стінах у принциповому важливому поєдинку переграв запорізький «Металург» - 2:0.

До символічної збірної туру вперше у поточному чемпіонаті «отримав виклик» захисник криворіжців Дмитро Фатєєв.

- Після двох швидких пенальті й 55 хвилин вимушеної паузи криворізька команда витримала штурмові атаки Металурга, під час яких запоріжці і влучали в каркас воріт, і розігрували, що називається, до вірного.

Тільки синергія дій воротаря та його польових одноклубників допомогли відстояти переможний результат у центральному матчі туру Групи «Б». Відзначаємо Фатєєва, який виграв більшість своїх верхових і низових єдиноборств, перервав кілька гострих прострілів і подач, чіпко зіграв у другому таймі, коли вдалося вирівняти гру, - так журналісти оцінюють гру Фатєєва.

Нагадаємо, раніше до збірних туру у поточному чемпіонаті були включені: Олександр П'ятов (1 тур, 19 тур), Андрій Григорик (2 тур), Андрій Дедяєв (2 тур), Олександр Мішуренко (7 тур, Герой туру), Олександр Горват (8, 9 тури), Роман Льопка (11 тур), Володимир Заїменко (13 тур), Віктор Берко (14 тур, Герой туру), Олексій Збунь (15 тур, Герой туру; 19 тур), Костянтин Черній (16 тур; 18 тур, Герой туру), Геннадій Приходько (20 тур; найкращий тренер).