Дмитро Хомченовський: В єврокубках зіграємо проти гідних та сильних суперників

Дмитро Хомченовський: В єврокубках зіграємо проти гідних та сильних суперників}

Капітан криворізького «Кривбасу», півзахисник Дмитро Хомченовський відповів на питання Інтернет-видання Sport.ua. Найактуальніші моменти бесіди до вашої уваги.

- Минулий сезон оцінюю лише з позитивного боку. За стільки років він поки що найкращий для «Кривбасу». Третє місце - про що тут ще можна щось казати? Гадаю, що ніхто від нас нічого такого не чекав. Перед чемпіонатом нам пророкували то сьоме, то восьме і навіть одинадцяте місце. Ми опинилися там, де опинилися. Тому вважаю, що сезон на сто відсотків для «Кривбасу» вдалий. Що стосується особисто для мене, то теж. Коли я прийшов у команду, коли вона тільки вийшла із Першої ліги.

Перший рік був трохи важкуватим, а від другого відразу ж бронза. Тому для себе виступ у щойно завершеному чемпіонаті можу занести до активу. Команда ж збиралася по частинах – звідусіль. На початку сезону все «плюс-мінус» вдалося зібрати – і це дало плоди. Юрій Миколайович вміє це робити. Я його знаю багато років, тож мав змогу в цьому пересвідчитися неодноразово.

- Як гадаєте, чи по силах «Кривбасу» достойно виглядати у прийдешньому єврокубковому турнірі?

- Вважаю, що по силах. Впевнений, що після виходу з відпустки кожен з нас буде думати про перші матчі кваліфікації. Зараз такий час, що вже всі вміють грати у футбол, і «Кривбас» – не виняток. У нас буде два матчі, за підсумками яких ми намагатимемось пройти у євротурнірі якомога далі і потрапити до групового раунду Ліги Європи чи Ліги конференцій. У будь-якому випадку на такій стадії для нас все по силах.

- Яких суперників хотілося б отримати - послабше чи посильніше?

- Мені здається, що для нас слабких суперників апріорі не буде. Гадаю, що «Кривбасу» випаде достойний та сильний колектив, адже у єврокубках недостатньо сильних не буває. Тим більше, що я, як ніхто інший добре знаю, що у кваліфікаційному раунді слабких команд немає. У період моїх виступів із «Зорею» у єврокубках були моменти, коли ми думали, що пройдемо суперника, а вийшли на поле – і все виявилось зовсім по-іншому.

Тому недооцінювати того чи іншого суперника не можна у будь-якому раунді. Яким він не був би – третім кваліфікаційним чи іншим, а команди, які до нього дійшли явно не слабкі.

- Бронзову медаль у домашню колекцію вже поклали?

- (Посміхається). Так, цвях прибив. І медаль на ньому вже висить.

- Бажаю, щоб ця нагорода була у кар’єрі не останньою.

- Дякую. Дай Боже, щоб наступні були трохи вагоміші за своєю дорогоцінністю. Бажано, щоб золоті.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг за матеріалами Sport.ua

Теги

Зроблено в Oranges Guru