Дмитро Семенов: Навіть не роздумував - одразу дав згоду на новий контракт

Дмитро Семенов: Навіть не роздумував - одразу дав згоду на новий контракт}

Захисник криворізького «Кривбасу» Дмитро Семенов прокоментував підписання нового контракту із червоно-білими.

- Дмитре, чи одразу прийняв для себе рішення продовжити угоду із «Кривбасом»?

- Так, звісно, я навіть не роздумував. Одразу дав згоду на новий контракт. Ми з «Кривбасом» разом виходили до УПЛ, хочеться продовжувати допомагати команді здобувати перемоги та виконувати завдання. Хочу повернутись разом з командою до єврокубків. Усі памʼятають ті легендарні матчі проти «Парми».

Але головна перемога – це буде перемога України. Хочу подякувати ЗСУ за те, що дають нам можливість займатись улюбленою справою.

- Памʼятаєш, скільки голів тобі вдалось забити за «Кривбас»?

- Так, відзначився двічі. Це було у Першій лізі: у ворота «Полісся» та «Краматорська». В УПЛ поки не забивав (посміхається).

- Чого, на твою думку, все ж таки поки не вистачає нашій команді, аби виступати більш стабільно?

- Вдачу також треба заслужити. Впевнений, що з часом все буде добре. Ми багато та плідно працюємо на тренуваннях, тому результат обовʼязково прийде.

- Після початку війни рашистів проти України ти повернувся додому з турецьких зборів та намагався вступити до військового батальону «Дніпро-1»…

- Так, але, на жаль, мене не взяли. Сказали, чекати виклику та те, що я занадто молодий та не маю військового досвіду. Після цього приїхав до Кривого Рогу та підтримував форму із хлопцями, які перебували тут (Зотько, Татарков, Дебелко, та деякі гравці U-19), очікуючи початку зборів.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru