"Дніпро-1" U-21 - "Кривбас" 0:1

"Дніпро-1" U-21 - "Кривбас" 0:1}

Криворізький «Кривбас» провів перший контрольний матч у новому році, у останній день першого збору. Гра проти молодіжки «Дніпра-1» - U-21 видалася нелегкою, тренери надали ігрову практику усім гравцям.

На 7 хвилині один з потенційних новачків Квасов завдав першого небезпечного удару по воротам з середньої відстані, але трохи вище. «Кривбас» заволодів ініціативою з перших же хвилин, й швидко відкрив рахунок. Господарі обрізалися у центрі поля, пішла контратака п’ять в чотири: Збунь з правого флангу прострілив у центр штрафного, звідкіля Карноза злету пробив сильно й влучно – 0:1. Щоправда, не обійшлося без рикошету. Є перший гол зіркового новачка!

Міг подвоїти рахунок пізніше ще один гравець на перегляді Никитюк, але з другого поверху пробив трохи неточно. Щодо дніпрян, то вони майже не турбували Льопку, а після короткої перерви (грали три по тридцять) і Черниша. Можна згадати тільки декілька ударів без загрози воротам.

Після 45 хвилин склад криворіжців змінився (дев’ять свіжих футболістів), й малюнок гри не залишився таким же. Дніпряни продовжували грати на контратаках, кривбасівці домінували. Гарну нагоду подвоїти рахунок втратив Мішуренко, пробивши метрів з десяти з-під захисника після передачі Гуськова повз ворота.

Прикра обрізка Берко на 62 хвилині ледь не привела до голу, але після рикошету снаряд просвистів поруч зі стійкою. Хитро пробивав на 76 хвилині на виконання метрів із 15 Ременюк, але воротаря від голу врятувала стійка! «Кривбас» закінчував зустріч, контролюючи м’яч та не даючи шансів супернику.

Є перша перемога у новому році. Попереду у команди три вихідних, після чого почнеться другий збір.

20 січня 2021 року. Контрольний матч №1. Дніпро. НТБ ФК «Дніпро» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +1 градус.

СК «Дніпро-1» U-21 (Дніпро) - «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:1 (0:1)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Поліщук, Владислав Чеголя (обидва - Кривий Ріг).

Гол: Артур Карноза (Олексій Збунь), 9 (0:1).

«Дніпро-1» U-21 (Дніпро) (стартовий состав): Гліб Макаровський, Олександр Бєляєв, Сергій Лебедєв, Владислав Шинкаренко, Максим Кобельчук, Сергій Кравченко, Артем Нижник, Андрій Кірєєв, Максим Стельмащук, Артем Файдор, Максим Лопирьонок, Богдан Гора.

На заміни виходили: Богдан Хома, Владислав Міитченко, Кирило Ховайко, Кирило Віговський, Сергій Копил, Ярослав Бутіч, Данило Волинець, Максим Тяпкін, Назар Сидоренко, Денис Сорока, Станіслав Бацман, Богдан Жінчин, Олексій Хижняк, Микита Кононов, Денис Тарадуда, Кирило Матвєєв, Владислав Шинкаренко.

Старший тренер: Олександр Поклонський.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Роман Льопка (Дмитро Черниш, 31; Кирило Злотар, 61) – Богдан Сокол (Олександр Гуськов, 46), Роман Никитюк (Гліб Попчук, 46), Дмитро Фатєєв (Сергій Матко, 69), Ігор Коцюмака (Андрій Дедяєв, 46) – Андрій Григорик (к), Ігор Бука (Олександр Горват, 31; Євген Ніколашин, 61; Іван Козак, 76), Олександр П’ятов (Ігор Яровой, 46), Артур Карноза (Олександр Мішуренко, 46), Олексій Збунь (Андрій Ременюк, 46) – Ярослав Квасов (Віктор Берко, 46; Костянтин Черній, 67).