"Дніпро-1" - ЖФК "Кривбас" 0:7

"Дніпро-1" - ЖФК "Кривбас" 0:7}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв стартовий матч нового сезону Вищої ліги чемпіонату України. У поєдинку 1 туру команда Володимир Єфімако впевнено перемогла «Дніпро-1».

Вже на 8-й хвилині «Кривбас» зусиллями Діани Бєлякової вийшов вперед. Нападниця отримала мяч на лівому краї воротарського майданчика і невідпорно пробила у ближній кут. Цей гол став найпершим у сезоні 2022/23 серед усіх команд.

Ще до перерви наші дівчата забезпечили собі комфортну перевагу у три м’ячі. Спочатку після прострілу Віолети Тян Поліна Янчук майже занесла мяч у порожні ворота, а на 33-й хвилині ефектний постріл під поперечину з-за меж штрафного майданчику вдався Даяні Семків.

У другому таймі картина на полі не змінилась: номінальні гості домінували, створювали безліч моментів, 4 з яких втілились у голи.

Класний удар головой у самісіньку «девятку» на 55-й хвилині вдався Амарієль Сонкенг. Традиційно емоційна камерунська захисниця не приховувала своєї радості, адже для неї цей гол став першим за криворізьку команду.

Келюшик у цьому матчі відверто сумувала в рамці воріт, адже оборона «Кривбасу» діяла надійно, не дозволивши зовсім нічого створити супернику біля своїх воріт.

На 64-й хвилині Катерина Усова призначила пенальті за фол на Янчук і Леся Ольхова спокійно поцілила у правий від воротарки кут.

А ще через 3 хвилини вже сама Поліна оформила «дубль» прицільно пробивши по воротах метрів з 20-и. Остаточний рахунок у матчі встановила Мозга. Любця вразила ворота суперника ударом з гострого кута. Не обійшлося у цьому епізоді без рикошета від захисниці «Дніпра-1».

7:0 – більш ніж впевнений старт у чемпіонаті команди Володимира Єфімако. У наступному турі наші дівчата прийматимуть у Щасливому «Атекс».

10 вересня 2022 року. Чемпіонат України-2022/2023. Вища ліга. 1 тур. Київ. НТК ім. Віктора Баннікова. 12:00. +13 градусів.

СК «Дніпро-1» (Дніпро) - ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:7 (0:3)

Арбітр: Катерина Усова (Київська область).

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Олексій Бородавка (Київ).

Спостерігач арбітражу: Олександр Якименко (Київ).

Голи: Діана Бєлякова, 8 (0:1). Поліна Янчук, 16 (0:2). Даяна Семків, 33 (0:3). Амарієль Сонкенг, 55 (0:4). Леся Ольхова, з пенальті, 64 (0:5). Поліна Янчук, 67 (0:6). Любов Мозга, 80 (0:7).

«Дніпро-1» (Дніпро): Ольга Рябовіл (Світлана Маліборська, 73) – Вероніка Кузьмин, Олена Тельна, Аліна Сенько, Владислава Пороходніченко (Тетяна Пилипенко, 70), Вікторія Бєлік, Анастасія Кумеда, Людмила Куніна, Ілона Пшенична (Ілона Новосельська, 79), Аміна Аслаханова, Анастасія Немец.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): Дарʼя Келюшик – Леся Ольхова, Амарієль Сонкенг (Думітріца Прісекарь, 68), Руслана Левченко, Крістіне Алексанян (Ольга Басанська, 59), Даяна Семків (Анна Стєкольщикова, 68), Ірина Кочнєва (к) – Христина Єременко, Діана Бєлякова (Ольга Бойченко, 79), Віолета Тян (Любов Мозга, 79) – Поліна Янчук.

Головний тренер: Володимир Єфімако.

Попередження: Поліна Янчук, 18.