Двосторонка. Мінімальна перемога "фіолетових"

Двосторонка. Мінімальна перемога "фіолетових"}

Сьогодні криворізький «Кривбас» провів двосторонку, заповнюючи вимушену паузу в чемпіонаті УПЛ через матчі збірної України у Лізі Націй.

«Білі» та «фіолетові» зіграли у форматі два тайми по 35 хвилин. На 8 хвилині пройшла флангова атака «фіолетових»: Задерака скинув мʼяча у центр карного майданчика, звідкіля Дебелко відкрив рахунок. Команди проводили гострі атаки, моменти виникали біля обох воріт, але надійно грали голкіпери: Сарнавський та Кліщук.

На початку другої половини спарингу активніше виглядали «фіолетові». Устименко, Кораблін і Шевченко мали забивати, але у завершенні зіграли не дуже вдало. Натомість, свої моменти були й у команди в білих маніжках: двічі мав забивати Хобленко, але повз ворота. «Кривбас» переходить у режим одноразових тренувань. Підготовка до матчу 5 туру VBET Ліги проти «Зорі» триває.

19 вересня 2022 року. Двосторонній матч. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 16:00. +18 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) (білі) - «Кривбас» (Кривий Ріг) (фіолетові) - 0:1 (0:1)

Гол: Роман Дебелко (Максим Задерака), 8.