Двосторонка U-19: "червоні" поступились "білим"

Двосторонка U-19: "червоні" поступились "білим"}

Сьогодні криворізький «Кривбас» U-19 зіграв двосторонній матч, заповнюючи паузу в чемпіонаті. Перша ж атака футболістів у білих маніжках закінчилась голом: подачу з кутового замкнув Володимир Вілівальд - 0:1.

На 20 хвилині арбітр призначив пенальті, до виконання якого підійшов Ілля Ухань, але Рябенко врятував свою команду. Другий тайм почався інтенсивно, команди постійно пресингували одне одну, але відзначитись на 57 хвилині вдалось гравцям в червоних маніжках, Святослав Матяш зрівняв рахунок - 1:1.

На 70 хвилині Ярослав Дружинін розібрався із захисниками, й знову вивів свою команду вперед - 1:2. Підсумковий рахунок матчу - 2:1 на користь команди «білих». Наразі червоно-білі продовжують підготовку до юнацького чемпіонату УПЛ, де у 8 турі, 17 жовтня, зустрінуться із «Олександрією» U-19.

13 жовтня 2022 року. Двосторонній матч. Кривий Ріг. 11:00. +15 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (червоні) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі) - 1:2 (0:1)

Голи: Володимир Вілівальд, 3 (0:1). Святослав Матяш, 57 (1:1). Ярослав Дружинін, 70 (1:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (червоні): 1. Ігор Омельченко, 2. Ілля Ухань, 3. Марк Шевчик, 4. Дмитро Чудак, 5. Ілля Козубенко, 6. Новачок, 7. Єгор Поздняков, 8. Ярослав Гопкало, 9. Арсеній Кілєвий, 10. Сергій Башлаєв, 11. Святослав Матяш.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі): 1. Владислав Рябенко, 2. Єгор Кокіль, 3. Володимир Вілівальд, 4. Максим Мисляй, 5. Артем Чехов, 6. Олександр Саєнко, 7. Данило Панов,  8. Ярослав Дружинін, 9. Захар Карпусь, 10. Антон Циганков, 11. Парвіз Рустамов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

На 20 хвилині Ілля Ухань («червоні») не реалізував пенальті (воротар)