ДВУФК U-17 - "Кривбас" U-19 0:2

ДВУФК U-17 - "Кривбас" U-19 0:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв останній на турнірі пам'яті Віктора Прокопенка, який завершився у Маріуполі.  Наша команда наостанок перемогла колектив ДВУФК U-17 з Дніпра з рахунком 2:0, й зайняв підсумкове п'яте місце.

Перші двадцять хвилин матчу команди демонстрували рівну гру. З середини тайму криворіжці почали читати комбінації противника й заграли у свій футбол. Під час чергової атаки на 32 хвилині захисник номінальних господарів порушив правила у власному карному майданчику - арбітр вказав на пенальті. Данило Цегельний, новачок-півзахисник пробив без шансів для голкіпера - 0:1. Червоно-білі пішли на перерву з мінімальною перевагою.

Другий тайм команди розпочали спокійно: криворіжці контролювали м'яч й не давали супернику підійти до воріт. Підопічні Віценця продовжували володіти відчутною перевагою й створювали моменти біля воріт кіпера. Другий м'яч у ворота суперника вдалось забити лише на 82 хвилині. Подачу у карний майданчик завершив Дмитро Чудак, нападник з м'ячем чудово розібрався у ситуації - 0:2.

Наша команда повертається до Кривого Рогу, де продовжить підготовку до другої половини сезону.

11 лютого 2022 року. Турнір пам'яті Віктора Прокопенка. Матч за 5 місце. Маріуполь, Донецька область. СК «Іллічівець» (штучне поле). 12:00. +10 градусів. Поле - 5.

ДВУФК U-17 (Дніпро) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 0:2 (0:1)

Арбітр: Дмитро Мороз (Маріуполь)

Асистенти арбітра: Віктор Попков (Волноваха), Володимир Армяновський (Маріуполь).

Голи: Данило Цегельний, з пенальті, 33 (0:1). Дмитро Чудак, 82, (0:2).

ДВУФК U-17 (Дніпро) (стартовий склад): 1. Єгор Таран (к), 4. Дмитро Одношевний, 22. Степан Лисенко, 20. Владислав Пронько, 14. Назар Назаренко, 13. Віктор Білоконь, 8. Дмитро Крецул, 24. Олександр Чернозуб, 39. Тарас Пастух, 19. Захар Крапусь, 16. Максим Курупко.

Запасні: 12. Максим Альчинський, 15. Олександр Ткаченко, 3. Дмитро Гузєєв, 7. Олександр Старогородський, 5. Роман Шляпін.

Тренер: Андрій Чернов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): 1. Станіслав Волков, 3. Костянтин Бебнєв, 4. Єгор Меленівський (к), 15. Данило Товстуха, 17. Максим Шуров, 7. Іван Маціюк, 18. Ярослав Гопкало, 13. Данило Цегельний, 9. Дмитро Чудак, 19. Парвиз Рустамов, 22. Ігор Гаврилиця.

Запасні: 12. Денис Бібіков, 6. Андрій Демиденко, 11. Денис Шевченко, 16. Руслан Войцеховський, 10. Максим Скибинський, 8. Максим Мисляй, 5. Ілля Ухань, 2. Владислав Фундук.

Старший тренер: Віталій Віценець.