ДЮФЛУ. 5 тур. Результати матчів команд Академії "Кривбас"

ДЮФЛУ. 5 тур. Результати матчів команд Академії "Кривбас"}

3 жовтня в рамках 5 туру Вищої ліги ДЮФЛУ-2020/2021 чотири команди Академії «Кривбас» (U-14, U-15, U-16 і U-17) провели чергові календарні матчі.

У віковій категорії U-17 футболісти Академії на виїзді поступилися одноліткам з черкаського «Дніпра-80» - 0:2.

Гравці у віковій категорії U-16, на штучному полі академії «Кривбас», здобули другу поспіль перемогу над лідером турнірної таблиці. Команда Станіслава Упілкова й Володимира Балагуєва обіграла СДЮСШОР «Миколаїв» U-16 з рахунком 2:1. За «Кривбас» U-16 голами відзначилися: Святослав Матяш та Ростислав Федоренко.

Матч команди U-15 завершився перемогою господарів з міста Черкаси – «Дніпра-80» U-15 – 3:1. За «Кривбас» U-15 голом відзначився Ярослав Тарасенко.

А вихованці Академії U-14 у боротьбі програли футболістам з команди СДЮСШОР «Миколаїв» U-14 з рахунком 2:4, ведучи на останніх хвилинах першого тайму 1:0. За «Кривбас» U-14 голами відзначилися Матвій Боднар та Дмитро Пашков.

Щодо турнірного положення, то «Кривбас» U-17 після п'яти турів займає шосте місце (серед 10 команд): +2=1-2 (11-8), 7 очок; U-16 на третьому місці: +3=0-2 (8-9), 9 очок; U-15 займає дев'яту сходинку: +1=1-3 (8-14), 4 очки; U-14 поки на десятій сходинці без набраних очок: +0=0-5 (3-25).

Цієї неділі, 10 жовтня, у 6 турі, «Кривбас» U-17 та U-15 гостюватимуть в Одесі, у якій зіграють матчі із місцевими командами «Пальміри», а «Кривбас» U-16 та U-14 прийматимуть на полях Академії команди «Дніпра-80» «Черкаси».

Початок матчів на полях клубної Академії - 12:00 та 14:00, вхід вільний.