Джихад Бізімана: Дербі - завжди складна гра для обох команд

Джихад Бізімана: Дербі - завжди складна гра для обох команд}

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Джихад Бізімана поділився думками стосовно прийдешнього виїзного матчу 27 туру УПЛ проти «Дніпра-1».

- Який настрій у команди після впевненої перемоги над «Металістом 1925»?

- Перемога над «Металістом» принесла команді гарний настрій. Проте попереду в нас ще чотири останні матчі, які ми повинні провести дуже добре. Необхідно забути про попередній матч та сфокусуватися на майбутніх зустрічах.

- Попереду - дербі проти «Дніпра-1». Чи є принциповим для тебе цей поєдинок?

- Авжеж, кожна гра важлива. Так, це дербі, особлива гра для нас, такі матчі завжди хвилюючі. Тож вже скоро ми вирушимо до Дніпра і зробимо все можливе, щоб перемогти. 

- Невдала серія дніпрян говорить про щось?

- Я так не думаю. Коли річ йде про дербі, то ти не думаєш про попередні невдалі матчі. Дербі - це зажди складна гра для обох команд. Тож ми не повинні звертати увагу на попередні матчі дніпрян. Наше завдання - поїхати, викластися на сто відсотків та йти до перемоги.

- Які сильні сторони можеш виділити у «Дніпра-1»?

- Розумію, що це гідна команда, там є сильні гравці, але я не так багато знаю про них. Наразі всі ці дні ми аналізуємо та розбираємо суперника. Вже після його вивчення ми будемо знати про «Дніпро-1» більше ігрових деталей.

- Чи можна цей матч назвати ключовим у битві за бронзу чемпіонату?

- Я вважаю, це всім зрозуміло: якщо ми виграємо цей матч, то будемо більш впевнені у боротьбі за бронзу. Так, це одна з вирішальних битв. Але наразі кожна гра важлива. Ми зробимо усе, що можна, щоб після 30 туру у «Кривбасу» був гідний результат в таблиці.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru