18 липня на базі Футбольної Академії «Кривбас» відбулося благодійне тренування, яке об'єднало спортивну спільноту Кривого Рогу заради важливої мети - допомоги маленькому Богданчику, який мужньо бореться з м'язовою дистрофією Дюшенна.
До заходу долучилися небайдужі спортсмени, тренери, діти та всі, хто прагне підтримати хлопчика на шляху до необхідного лікування. Учасники не лише провели час із користю для здоров'я, а й зробили свій внесок у спільну добру справу.
Завдяки благодійному тренуванню вдалося ще більше наблизитися до мети збору - 50 000 гривень. До необхідної суми залишилося зовсім небагато, і кожен донат може стати вирішальним.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи, підтримав збір, прийшов на тренування або поширив інформацію. Разом ми вкотре доводимо, що сила спорту - не лише у перемогах на полі, а ц у здатності об'єднувати людей заради допомоги тим, хто цього найбільше потребує.
Долучитися до збору можна за посиланням нижче:
https://send.monobank.ua/jar/q7bzaTGHX
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг