ФК "Кривбас" підписав нові контракти з чотирма гравцями

ФК "Кривбас" підписав нові контракти з чотирма гравцями}

Як стало відомо з нового випуску FCKK News, ФК «Кривбас» вже працює над формуванням складу з прицілом на новий сезон. Наш Клуб підписав нові контракти з чотирма виконавцями. Це воротар Богдан Хома, та півзахисники: капітан команди Дмитро Хомченовський, Максим Задерака і Юрій Вакулко.

Нова угода Хоми розрахована на 4 роки, інших футболістів - на 1 рік. Як підкреслив генеральний директор ФК «Кривбас» Володимир Баєнко, ці гравці є невідʼємною частиною червоно-білої родини. «Робота хлопців цілком влаштовує, як тренерський штаб, так і керівництво, тому ми запропонували їм пролонгувати контракти».

«Дуже задоволений залишитись в команді ще як мінімум на рік та щасливий бути частиною команди. Впевнений, у нас ще все попереду. Найближчі плани - продовжувати прогресувати разом з «Кривбасом» та йти разом до високих результатів», - відзначає Дмитро Хомченовський.

«Хочу подякувати керівництву та тренерам за довіру. Разом ми досягнемо найвищих результатів. З Юрієм Миколайовичем працюю вже два роки, і наш прогрес дуже помітний, тому ми продовжимо йти до майбутніх перемог», - впевнений Максим Задерака.

«Радий, що все склалось як треба та я підписав нову угоду з «Кривбасом». У подальшому буду робити все від себе залежне, щоб моя гра влаштовувала Клуб. Сподіваюсь, отримаю свій шанс в основі вже у найближчих турах», - резюмує Богдан Хома.

«Я з «Кривбасом» ще як мінімум на рік і це дуже класно. Найближчі плани - успішно виступити в дебютному єврокубковому сезоні. «Кривбас» для мене зараз як друга родина, почуваю себе в Кривому Розі дуже комфортно», - підкреслює Юрій Вакулко.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru