ФК "Кривбас" припинив співпрацю з Іваном Зотьком

ФК "Кривбас" припинив співпрацю з Іваном Зотьком}

Криворізький ФК «Кривбас» припинив співпрацю з 26-річним центральним захисником Іваном Зотьком. Угоду розірвано за обопільною згодою сторін.

Зотько став гравцем «Кривбасу» у червні 2021 року. За півтора роки у Кривому Розі зіграв 18 офіційних матчі, забив 1 гол (14 серпня 2021 у ворота «Кременя» у 4 турі Першої ліги – 4:1).

У поточному сезоні УПЛ вихованець житомирського футболу провів 5 матчів, 209 хвилин на полі, 2 попередження у пасиві. Лише у одному випадку в 2022 році Іван зіграв за червоно-білих усі 90 хвилин, це трапилось в матчі 1 туру проти «Колосу» - 0:1.

ФК «Кривбас» висловлює подяку гравцеві за внесок у перемоги команди. Бажаємо успіхів у подальшій карʼєрі.

Раніше Кривий Ріг покинув нападник Олексій Хобленко, який відправився у піврічну оренду до львівських «Карпат».