ФК "Кривбас" продовжив угоди із Задеракою та Рябовим

ФК "Кривбас" продовжив угоди із Задеракою та Рябовим}

Криворізький ФК «Кривбас» підписав нові контракти з двома футболістами. Ще як мінімум на 1 рік гравцями червоно-білих залишаються півзахисники Вʼячеслав Рябов та Максим Задерака. Футболісти пролонгували угоди.

Рябов у поточному сезоні УПЛ зіграв за «Кривбас» 9 матчів: 505 хвилин на полі, 1 попередження у пасиві. Щодо Задераки, то він провів за криворіжців 25 матчів, забив 2 голи: у ворота «Чорноморця» - 2:3 та «Металіста 1925» - 2:0. 1568 хвилин на полі, 4 попередження у пасиві.

Цікаво, що Рябов - єдиний гравець нинішнього «Кривбасу», який захищає кольори клубу ще з моменту відродження, пройшовши з командою Другу та Першу ліги. Задерака став гравцем червоно-білих у липні 2022 року.

ФК «Кривбас» вітає футболістів з підписанням нових контрактів та бажає тільки прогресу у подальшому.