"Гірник-Спорт" - "Кривбас" 1:2

"Гірник-Спорт" - "Кривбас" 1:2}

У 3 турі Першої ліги криворізький «Кривбас» проводив перший виїзний матч сезону. «Гірник-Спорт» на старті здобув три очки, а криворіжці очолювали таблицю.

У стартовому складі «Кривбасу» Фатєєв замінив у центрі захисту Зотька, у якого пошкодження.

Вже на перших хвилинах команди обмінялися небезпечними моментами: Хобленко обіграв декількох суперників у карному майданчику, але не встиг пробити, м’яча все ж таки відібрали. Через хвилину неприємний епізод: Заїменко віддав слабкий пас назад Сарнавському, але Понєдєльнік не очікував подарунку, й Богдан на мить випередив опонента.

На 6 хвилині гарматний постріл метрів з 25 вдався П’ятову – шкіряний, зачепивши поперечину, покинув межі поля. Суперники розпочали доволі активно, й на 12 хвилині той же Понєдєльнік опинився на ударній позиції вже у нашому штрафному, але пробив в руки Сарнавському.

Стартовий запал «Кривбасу» до середини тайму дещо стих, гра вирівнялась. На 25 хвилині «Гірник-Спорт» виконав одразу декілька кутових поспіль, але наш захист діяв дуже надійно. На 29 хвилині ми створили свій момент. Швидка контратака: Татарков віддав у карний майданчик на Дебелка, який не став пробивати першим дотиком, й захисник м’яча відібрав.

Тут же чергова флангова атака: Хобленко прострілив на Татаркова, якому, здавалось, вже нічого не може завадити вразити ворота, але захисник у останній момент ледь помітним дотиком не дав Микиті забити. «Кривбас» знову заволодів ініціативою, але, на жаль, пропустив у відповідь.

До проблем призвів стандарт з правого флангу. Сьомка виконав подачу, а високий Кравчук виявився найспритнішим на лінії воротарського – 1:0. Криворіжці не очікували такого повороту подій, й мало не пропустили вдруге, коли забули у штрафному Твердохліба – Сарнавський потягнув важкий удар у дальній кут.

У перерві Геннадій Приходько провів дві заміни у центральній зоні. Й одразу небезпечний момент біля воріт Кліщука на початку другої половини. Хобленко хитро пробивав зі стандарту – кіпер не без проблем впорався. «Гірник-Спорт» відповів своїм моментом, коли Твердохліб стріляв з вигідної позиції, але, на щастя, повз ворота. Реально виручив гостей Богдан вже після потужного пострілу Мильченко на 60 хвилині.

«Кривбас» йшов вперед рятувати гру, притискав суперника до воріт: Щедрий гостро прострілив на 65 хвилині, але ні Дебелко, ні Татарков до м’яча зовсім трохи не дістались. Криворіжці не припиняли насідати на ворота господарів, й на 74 хвилині зрівняли рахунок! Щедрий виконав ідеальну подачу з лівого флангу: Хобленко точно пробив головою у дальній кут – 1:1!

Гості продовжували висіти на воротах суперника, й заслужено вирвали перемогу! Говедаріца, який проводив дебютний матч за криворіжців, вже у компенсований час вистрибнув вище за усіх після подачі Хобленка, випередивши воротаря - 1:2!!! Молодці!!! Є важлива перемога!

7 серпня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 3 тур. Горішні Плавні, Полтавська область. Стадіон «Юність». 17:00. 600 глядачів. +27 градусів. Поле - 4.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні, Полтав. обл.) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:2 (1:0)

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).

Асистенти арбітра: Максим Чос (Київ), Ярослав Поважний (Харків).

Четвертий арбітр: Іван Сухенко (Кременчук).

Спостерігач арбітражу: Олександр Латоша (Мелітополь).

Голи: Дмитро Фатєєв, у власні ворота, 42 (1:0). Олексій Хобленко (Артем Щедрий), 74 (1:1). Мілян Говедаріца (Олексій Хобленко), 90+3 (1:2).

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні): 23. Андрій Кліщук, 19. Емін Сафіханов, 5. Юрій Кравчук (к), 24. Максим Цвіренко, 14. Дмитро Шинкаренко, 7. Артем Сьомка (18. Бруно Сілва, 84), 10. Руслан Паламар (16. Ярослав Ямполь, 87), 8. Артем Мильченко, 22. Єгор Твердохліб, 77. Вадим Яворський (9. Сергій Романов, 90+1), 11. Андрій Понєдєльнік.

Запасні: 25. Роман Жмурко, 3. Богдан Чуєв, 20. Родіон Посєвкін, 15. Денис Черниш, 17. Олександр Кожевніков.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 20. Дмитро Фатєєв, 50. Дмитро Семенов – 2. В’ячеслав Рябов (6. Клім Приходько, 46), 11. Микита Татарков (77. Олексій Збунь, 70), 5. Олександр П’ятов (4. Артем Гордієнко, 46), 9. Олексій Хобленко, 45. Артем Щедрий (30. Вагнер Гонсалвез, 82) – 27. Роман Дебелко (99. Мілян Говедаріца, 65).

Запасні: 41. Роман Льопка, 31. Дмитро Черниш, 17. Назар Маліновський, 8. Ігор Яровой, 7. Ярослав Квасов, 18. Олександр Горват, 39. Денис Васін.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Попередження: Вадим Яворський, 62. Юрій Кравчук, 76. Руслан Паламар, 84 - В’ячеслав Рябов, 41. Дмитро Фатєєв, 59. Денис Балан, 72. Олексій Хобленко, 76.