Гліб Бухал: Над такими пропозиціями довго не думають

Гліб Бухал: Над такими пропозиціями довго не думають}

Перший зимовий новачок криворізького «Кривбасу», захисник Гліб Бухал у першому інтерв'ю клубній пресслужбі розповів про те як отримав пропозицію від нашого клубу, та, що довго не роздумував перед тим як дати згоду на перехід:

- Дуже задоволений, що підписав контракт із «Кривбасом». Це дуже перспективна команда, яка ставить перед собою лише амбітні задачі. Я зроблю усе можливе, щоб допомогти клубу досягти поставлених цілей. Перші розмови про можливий перехід до «Кривбасу» розпочалися два-три тижні тому. Дуже зрадів, дізнавшись про такий варіант продовження кар’єри, адже знаю і слідкую за клубом.

Над такою пропозицією довго не думав, особливо після особистої зустрічі із президентом та генеральним директором «Кривбасу». Вони розповіли про амбіції, стратегію та розвиток клубу. Останнім часом грав на позиції центрального захисника, але можу зіграти й опорного півзахисника. В центрі поля також почуваю себе доволі комфортно.

Що стосується гравців «Кривбасу», то багатьох знаю особисто. Із декількома разом грали в «Олександрії». «Кривбас» постійно розвивається, стоїть задача вийти в УПЛ й він впевнено крокує до цього. Відзначу чудову інфраструктуру клубу: будуються стадіони, тренувальна база, нові якісні поля. «Кривбас» - правильний вибір.

Володимир Баєнко, генеральний директор ФК «Кривбас»:

- Ми вже казали, що у це трансферне вікно будемо підсилюватися точково по тим позиціям, на яких наголошував головний тренер. Тому перший трансфер – у лінію оборони, нам потрібен центральний захисник. Можливості Гліба ми детально переглянули. Цей вибір підтримали і президент, і головний тренер «Кривбасу».

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru