"Інгулець" U-19 - "Кривбас" U-19 0:0

"Інгулець" U-19 - "Кривбас" U-19 0:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 24 туру чемпіонату України серед юнацьких команд на виїзді розійшовся миром з петровським «Інгульцем» U-19. Поєдинок розпочався жваво, було дуже багато боротьби. Але все ж футболісти обох команд у першому таймі не створювали якихось реально гострих моментів та грали переважно у центрі поля.

З початком другого тайму червоно-білі почали більше пресингувати суперника, постійно створювали моменти біля чужих воріт, але забити все ніяк не вдавалось. Гостро було після удару Кілєвого з меж карного майданчика - воротар врятував господарів. Під кінець матчу мав змогу відзначитись Вілівальд, але знову на висоті був кіпер інгульчан.

Останні хвилини поєдинку пройшли в обопільних атаках, кожна команда могла вирвати перемогу, але свисток арбітра зафіксував нічию - 0:0.

3 травня 2023, середа. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 24 тур. С. Володимирівка, Кіровогр. обл. Стадіон ім. О. Поворознюка (штучне поле). 12:00. +19 градусів.

«Інгулець» U-19 (смт Петрове, Кіровогр. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 0:0

Арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Олег Якунь (Черкаси).

Четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Черкаси).

«Інгулець» U-19 (Петрове)12. Кирило Архипчук, 10. Нікіта Кабаченко, 3. Роман Жилінський (к), 44. Даниїл Чечер, 2.Данило Пивовар, 7. Іван Маціюк, 22. Валентин Шкурко, 13. Олександр Горяний, 8. Владислав Чабан, 21. Владислав Конебас (14. Іван Свіріпа, 55), 20. Владислав Войтюк (25. Максим Корогод, 82).

Запасні: 1. Михайло Кляцький, 19. Артем Полтавець, 27. Олександр Артюх, 5. Тимур Кічко.

Старший тренер: Ігор Хоменко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 6. Дмитро Брацюнь (21. Сергій Конюхов, 46), 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш (15. Богдан Пасічний, 74), 14. Володимир Вілівальд, 22. Володимир Мулик (9. Тарас Лях, 74), 17. Ілля Вдовиченко, 16. Ярослав Дружинін, 19. Захар Карпусь (18. Віктор Білоконь, 90+3), 22. Денис Шевченко.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 2. Данило Чалик, 4. Тарас Татаренко, 8. Артем Юрченко, 16. Олексій Сагієнко, 20. Ярослав Гопкало.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Данило Пивовар, 87. Іван Свіріпа, 89 - Ярослав Дружинін, 26. Богдан Хома, 34. Кирило Крамаренко, 58. Денис Шевченко, 58. Ілля Вдовиченко, 82.