Інна Глущенко: Дуже хочу допомогти "Кривбасу"

Інна Глущенко: Дуже хочу допомогти "Кривбасу"}

Футболістка Інна Глущенко, яка грає у жіночому криворізькому ФК «Кривбас» на позиції форварда, розповіла про підготовку до сезону у Вищій лізі чемпіонату України та наголосила на своїх власних цілях.

- Збори проходять чудово, кожного дня у нас по два тренування. Зранку ми відпрацьовуємо фізичні вправи, а ввечері – тактику та техніку. Дуже подобається тренерський підхід. Кожен з тренерів приділяє багато часу кожній футболістці, – розповідає Інна Глущенко.

Також Ірина раніше виступала за збірну України U-15, нині гравчиня збірної U-17. У минулому сезоні зіграла 16 матчів та забила 17 голів.

- У цьому сезоні звісно хочу покращити свої результати та статистику. Також хочу допомогти жіночому ФК «Кривбас» досягти хороших результатів, – говорить футболістка.

Інна говорить, що дівчата у команді різні, тому вони намагаються один під одного підлаштовуватися. У вільний час від тренувань грають у настільні ігри та спілкуються. Це допомагає футболісткам покращити взаємодію під час тренувань та гри на полі.

- Умови проживання в готелі хороші. Дуже добре, що ми живемо в одному місці, тому що більше спілкуємося.

У нас вже був один вихідний. Ми гуляли у центрі Кривого Рогу, але не встигли багато чого побачити. Взагалі бачимо місто переважно поки з вікон автобусу, коли прямуємо на тренування, - розповідає Інна.

Пресслужба жіночого ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru