Іван Дібанго: Бажаю збірній України виграти Євро-2024, у вас є всі шанси для успіху

Іван Дібанго: Бажаю збірній України виграти Євро-2024, у вас є всі шанси для успіху}

EXCLUSIVE від захисника ФК «Кривбас» Івана Дібанго в рамках традиційної рубрики від офіційного спонсора Клубу FAVBET.

- Журналіст Володимир Звєров нещодавно обговорював з колегами твою можливу натуралізацію за збірну України? Як це прокоментуєш?

- Я навіть не знаю, ніколи не замислювався над цим. Але мені здається, що саме через мою наполегливість у футболі, мою працю, вони мають такі думки про можливу натуралізацію. Відверто кажучи, дуже радий чути подібні речі про себе.

- Згодом стартує Євро-2024. Як оціниш шанси збірної України в цьому важливому турнірі?

- Я сподіваюсь на класний результат від збірної України. Буду вболівати за синьо-жовтих та маю надію, що Україна виграє Євро-2024, тому що у вас неймовірна команда, має сильних гравців. Дуже багато кваліфікованих, топових футболістів, таких як, наприклад, Зінченко чи Мудрик. Тож, я хочу побажати Україні досягнути гарних результатів на чемпіонаті Європи.

- Нещодавно ти отримав дебютний виклик до збірної Камеруну. Якими були твої перші емоції?

- Я був дуже щасливий, просто не було слів від емоцій. Це як і у вас, в Україні, коли ти отримуєш свій перший виклик до національної збірної, тебе переповнюють просто неймовірні відчуття. Ти навіть не можеш описати це словами. Я в захваті.

- Зізнайся, хто першим повідомив тобі цю радісну новину?

- Це був мій близький друг. Він сам з Марокко. Він побачив цю новину по телевізору і просто подзвонив мені, але тоді я був на тренуванні. Він передзвонив пізніше та сказав: «Вау, бро, в мене круті новини для тебе». Згодом усі дізнались про це. Привітала моя родина. Зізнаюсь, моя мама просто плакала від щастя.

- Сезон для «Кривбасу» закінчується. Клуб завоював історичні бронзові нагороди. Як би ти його оцінив?

- Я вважаю, що це початок нової історії. Це був чудовий рік для всіх нас. Це дуже емоційні моменти для кожного, для моїх товаришів по команді, для головного тренера. Ми всі на сьомому небі від щастя, і пишаємось кожним, хто причетний до Клубу.

- Як вважаєш, хто з гравців ФК «Кривбас» заслуговує виклику до збірної України?

- По-перше, це Даня Бескоровайний, адже він - неймовірний захисник. Я вважаю, багато хто з гравців «Кривбасу» має шанси потрапити до національної збірної України, мої партнери по команді дуже талановиті. Всі вони завзято працювали у цьому чемпіонаті, щоб досягнути сьогоднішніх результатів. Тож всі заслуговують бути там.

- Юні футболісти Академії «Кривбас» визнали тебе найкращим гравцем сезону в нашій команді. Як ти це прокоментуєш ?

- Так, і я дякую за все, дякую за мою номінацію. Я вдячний «Кривбасу», моїм товаришам по команді. Тому що це не тільки про мене, це про кожного, хто підтримував мене та допомагав. Я буду робити все можливе від себе, щоб вдосконалити свої здібності та прогресувати в подальшому. Все, щоб бути все кращим у «Кривбасі» наступного сезону.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru