"Каховка" - "Кривбас-2" 5:1

"Каховка" - "Кривбас-2" 5:1}

Криворізький «Кривбас-2» у гостьовому матчі 19 туру ЧУ серед аматорів зазнав поразки від «Каховки». У першому колі суперник був сильніший – 4:1, й сьогодні також дублери не зуміли взяти залікові бали.

Після перемоги в минулому турі вдома над «Легіонером» - 4:0 були сподівання, що криворіжці зможуть зачепитися за очки в непростому поєдинку в Каховці, але дуже важкою вийшла гра для нашої команди.

Вже в першому таймі господарі тричі вразили ворота Переходька. Одразу після перерви досвідчений Комягін зробив рахунок 4:0. В кінцівці Рульов, який вийшов на заміну, забив гол престижу. Але останнє слово залишилося за суперником.

5:1 – криворіжці програють, й сподіваються дати бій одному з лідерів групи запорізькому «Мотору», матч із яким відбудеться наступними вихідними у Кривому Розі.

8 травня 2021 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 19 тур. Каховка, Херсонська область. Стадіон «Олімпійський». 17:30. 150 глядачів +14 градусів. Поле – 4.

СК «Каховка» (Каховка, Херсонська область) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) – 5:1 (3:0)

Арбітр: Денис Звоновський (Одеса).

Асистенти арбітра: Олександр Заблоцький, Дмитро Яремчук (обидва - Одеса),

Четвертий арбітр: Віталій Гонта (Херсон).

Спостерігач арбітражу: Денис Данілов (Кропивницький).

Голи: Сергій Гайдаєнко, 14 (1:0). Михайло Кисельов, 16 (2:0). Кінгслі Чігозьє Онйємаобі, 44 (3:0). Юрій Комягін, 55 (4:0). Віталій Рульов, 89 (4:1). Віталій Горбачов, 90 (5:1).

«Каховка» (Каховка): 99. Олег Муравйов (12. Павло Воронцов, 75), 74. Микола Стеценко, 77. Сейі Філемон Олавойін (5. Дмитро Ратушний, 46), 3. Віталій Горбачов, 10. Владислав Чмирьов, 8. Юрій Комягін, 92. Іван Тимофіїв (4. Кирило Гребенюк, 70), 7. Борис Остапенко, 22. Михайло Кисельов (6. Олексій Гресько, 75), 20. Сергій Гайдаєнко, 11. Кінгслі Чігозьє Онйємаобі.

Запасний: 9. Дмитро Кузнєцов.

Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 71. Микита Переходько, 16. Максим Шевченко, 19. Олег Тітаренко, 21. Микола Буряченко, 3. Захар Куліков (2. Віталій Швидкий, 46), 14. Андрій Козленко (к), 11. Андрій Баштаннік (17. Ілля Шкель, 75), 6. Сергій Македонський (22. Олександр Білий, 46), 10. Іван Стороженко (7. Віталій Рульов, 78), 5. Тарас Гевлич (8. Єгор Лозний, 87), 9. Володимир Тилінський.

Запасні: 1. Андрій Жигалюк, 4. Даниїл Додатко.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

Попередження: Микола Буряченко, 27.