"Карпати" U-19 - "Кривбас" U-19 4:1

"Карпати" U-19 - "Кривбас" U-19 4:1}

Сьогодні у 2 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 зустрічався в гостях з «Карпатами» U-19. Відносно рівна гра у першому таймі двічі принесла успіх господарям. На 15 хвилині захисники дали можливість без перешкод пробити Резніку з меж карного майданчика після передачі справа – 1:0.

Вже у компенсований час знову проблеми після флангової атаки суперника. Маяков не зміг перехопити мʼяча, а Нянчура легко обіграв Буренко, який  точно пробив у дальній кут - 2:0. У другому таймі «Кривбас» U-19 провів багато класних атак, але знову забили львівʼяни. Івасій пробивав з середньої дистанції - Омельченко не зумів парирувати мʼяч - 3:0.

На 74 хвилині Абрамчук накрутив захист криворіжців та потужно пробив у ближній кут метрів з 12 - 4:0. В кінці гри гості зуміли забити мʼяч престижу: після прострілу зліва Мулика в дотик точно пробив Пасічний. 4:1 - перемога львівʼян.

Наступний матч «Кривбас» U-19 проведе за тиждень, 17 серпня, на виїзді у 3 турі проти «Вересу» U-19.

10 серпня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19 2024\2025. Прем'єр-ліга. 2 тур. Львів. Стадіон «СКІФ». 13:00. +26 градусів.

«Карпати» U-19 (Львів) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 4:1 (2:0)

Арбітр: Олександр Бондар (Чернігів).

Асистенти арбітра: Богдан Липка, Станіслав Коннов (обидва - Житомир).

Четвертий арбітр: Олег Кузик (Львів).

Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів).

Голи: Владислав Резнік, 16 (1:0). Матвій Буренко, 45+1 (2:0). Андрій Івасій, 54 (3:0). Олександр Абрамчук, 74 (4:0). Богдан Пасічний, 89 (4:1).

«Карпати» U-19 (Львів): 1. Назар Домчак, 37. Артем Копил, 22. Андрій Ломницький (к), 19. Максим Мельниченко, 3. Юрій Кокодиняк (2. Микола Киричок, 69), 33. Максим Тлумак (10. Максим Скороход, 69), 56. Владислав Резнік, 9. Максим Лехів, 30. Марк Гушинець (20. Андрій Івасій, 43), 60. Олександр Абрамчук (44. Олександр Шопронку, 78), 99. Матвій Буренко (21. Максим-Іван Смаглій, 78).

Запасні: 23. Владислав Фандист, 14. Денис Малиш, 17. Богдан Орошкевич, 77. Дмитро Шмаль, 5. Єгор Черненко, 25. Максим Долюк, 69. Андрій Чеберинчак.

Старший тренер: Денис Кожанов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Євген Маяков, 8. Ярослав Шевченко (к), 10. Станіслав Матяш (22. Матвій Боднар, 46), 11. Володимир Мулик, 14. Тимур Нянчур, 16. Тимур Бутенко (13. Богдан Пасічний, 57), 17. Рамір Губенко (25. Роберт Газазян, 69), 18. Дмитро Євчев (27. Станіслав Мігуцький, 46), 21. Олександр Каменський (24. Олександр Гладков, 70).

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 5. Данііл Корнієнко, 6. Семен Поканєвич, 20. Ілля Сльота.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

Попередження: Максим Лехів, 36 - Матвій Боднар, 74.