Катерина Нікітіна: Все, що відбувається зараз зі мною - ніби якийсь сон

Катерина Нікітіна: Все, що відбувається зараз зі мною - ніби якийсь сон}

Акторка «Жіночого Кварталу» та новоспечена нападниця ЖФК «Кривбас» Катерина Нікітіна в інтерв’ю пресслужбі клубу розповіла про відносини з іншими гравчинями, своє становлення в якості професійної футболістки і відповіла на особисті запитання.

- Катю, що саме тобі найбільше подобається у футболі?

- У футболі мені подобається, звісно, сам футбол, як гра, ну і командний дух, атмосфера, що панує за полем! Колектив, жарти, тренування, вдосконалення майстерності, тактичні тренерські напрацювання…

- Розкажи про свої футбольні амбіції.

- Не можу сказати, що я сама мріяла грати у футбол, як багато хто. Так, були такі думки, але ще в 19-20 років. Зараз же, коли я вийшла на поле, то реально з’явилась мета забити гол і стати корисним гравцем для команди!

- Що наразі виявилось для тебе найважчим у проекті «Футболістка»?

- Поєднувати гру і зйомки! Адже ти часто відволікаєшся. Мені ж хочеться тренуватись більше і бути більше сконцентрованою на процесі. Але, якщо чесно, нічого найважчого немає! Все в кайф і з великим бажанням. Я б не займалась тим, що мені не приносить задоволення!

- Чи була у тебе особиста бесіда з тренером? Як складаються стосунки зі штабом Володимира Єфімако?

- Спілкування відбувається постійно. Була і індивідуальна бесіда. Усі дуже відкриті і коли ми пересікаємось завжди отримую якісь поради. Дуже тішусь, що до мене ставляться серйозно і дають настанови, як справжній футболістці, а не просто дівчинці-блогерші. Стосунки зі штабом максимально теплі. 

- Як ти реагуєш на критику, негатив в інтернеті?

- Приймаю з посмішкою! Весь негатив, який пишуть з’являється не від щасливого життя. Тож усім хейтерам бажаю любові і щастя. Щасливі люди гівном не кидаються, а тільки посмішками.

- Як у тебе складають відносини з іншими гравчинями?

- З кожним днем наше спілкування стає ще кращим. Це моя ще одна сім’я.

- Кого б з гравчинь «Кривбасу» запросила б виступати до «Кварталу»? 

- В якості авторів я б запросила ветеранів: Ольгу Басанську та Ольгу Бойченко. В них дуже крутий гумор. Без почуття гумору та самоіронії у футбольному колективі, думаю, неможливо адаптуватися. А взагалі - кожну з дівчат я б забрала, бо кожна унікальна, та, нажаль, не я приймаю такі рішення.

- Як тобі вдається поєднувати усі сфери своєї діяльності?

- Шалене бажання не прогавити життя! Хочу його прожити на максимум! І робити все, що хочеться і що мені цікаво. Якщо життя підкидає тобі можливості, то чому ж ними не скористатись!

- Як ти відпочиваєш? Чи дозволяєш собі вживати алкоголь?

- Останнім часом відпочиваю дуже рідко… І це виглядає десь так: увесь день лежу у ліжку не встаючи. Їжу замовляю, бо сил щось готувати не має.

- Особисте запитання. Поділись фактами свого приватного життя: чи зайняте наразі твоє серце?

- Ні, але я і не шукаю відносин.

- Чи отримуєш ти зарплатню у «Кривбасі»? Якщо не можеш назвати цифру, порівняй її з рівнем зп у «Кварталі».

- Так отримую, і не порівняю. Це зовсім різне і особисте.

- Який взагалі рівень зарплат у жіночому футболі?

- Ми обов’язково відкриємо цю тему у проєкті «Футболістка» - слідкуйте!

- В поєдинку проти «Пантер» ти дебютувала у професійному футболі. Поділись своїми емоціями.

- Неймовірні і дивні водночас... Дуже хотілось допомогти команді на полі. Дуже хотілося не облажатися і не підвести команду. Я ще досі не вірю в те, що я вийшла на поле з дівчатами і навіть мала момент, аби забити. Це немов сон. Не віриться що тренери повірили в мене і дали такий шанс! Велика вдячність всім, хто мене підтримував і підтримує.

Пресслужба жіночого ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru