Криворізький ФК «Кривбас» продовжує комплектацію складу на новий сезон, який команда проводить у Першій лізі. Наш клуб підписав контракт із п’ятнадцятим новачком цього літа. Склад «Кривбасу» поповнив 21-річний опорний півзахисник Клім Приходько.

ФК «Кривбас» орендував талановитого гравця у донецького «Шахтаря» строком на 1 рік з правом викупу. Екс-гравець юнацьких збірних України.

Клім Приходько народився 9 лютого 2000 року в Кривому Розі. Син головного тренера «Кривбасу» Геннадія Приходька.

Вихованець: академія «Дніпро» (до 2015 року), ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського (2016-2017). Кар’єру у дорослому футболі розпочав у молодіжних командах «Динамо». Зріст - 184 см, вага - 78 кг.

Професійна карєра:

«Динамо» Київ (молодіжні команди) (2017-2018) – 12 матчів/1 гол, «Шахтар» Донецьк (молодіжні команди) (2017-2020) – 40/7, «Маріуполь» (2020), «Ворскла» U-21 Полтава (2020) – 17/7.

Збірна України: U-17 - 4 матчі, U-18, U-19 - 5 матчів.

У минулому сезоні за «Шахтар» U-21 у чемпіонаті України зіграв 18 матчів, забив 6 голів (1397 хвилин на полі, 7 попереджень).

Виступав за «Шахтар» в молодіжній Лізі УЄФА - 6 матчів.

Приходько-молодший вже встиг дебютувати за нашу команду минулої неділі у домашньому матчі 2 туру Першої ліги проти «Ниви» - 1:0. Клім з'явився на полі на 82 хвилині на заміну замість Хобленка. Новачок обрав номер 6.

ФК «Кривбас» вітає Кліма в команді! Бажаємо вдалих виступів та успіхів у новому клубі!