Коледж Бубки U-19 - "Кривбас" U-19 2:1

Коледж Бубки U-19 - "Кривбас" U-19 2:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зазнав другої поразки у чемпіонаті Першої ліги U-19, мінімально поступившись на останніх хвилинах у гостях Коледжу імені Бубки U-19.

З початку гри футболісти «Кривбасу» взяли ініціативу під свій контроль, почали створювати гострі моменти, але суперник діяв надійно в обороні. Криворіжці володіли величезною перевагою: Мисляй та Гаврилиця постійно створювали напругу біля воріт суперника.

Під постійним тиском футболісти суперника припускалися як технічних, так і тактичних помилок, але воротар, можливо діяв не впевнено, але рятував, як міг. Не зважаючи на постійний пресинг від гостей, перший тайм закінчився «сухою» нічиєю — 0:0.

На другий тайм команда Віценця вийшла більш сконцентрованою та налаштованою на бій. Криворіжці не давали господарям грати навіть на їх половині поля. Так під час чергової атаки на 58 хвилині, подачу з флангу від Мусолітіна завершив Максим Мисляй: наш півзахисник в прямому сенсі слова увірвався у воротарський майданчик та завершив подачу ударом головою, рахунок в матчі - 0:1.

Футболісти «Кривбасу» могли забити ще раз на 65 хвилині, але Фортуна була на боці господарів поля, - поперечина рятує їх від другого голу. Вийшовши з захисту господарі поля почали грати у відкритий футбол: так на 72 хвилині, створивши тільки другу небезпечну атаку після перерви, несподівано, певно, для самих себе зрівняли рахунок - 1:1.

За рахунку 1:1 команди почали грати більш ризикованіше, обмінюючись небезпечними пострілами з-за меж карного майданчика. Так на 85 хвилині Володимир Вілівальд, відводячи небезпеку від воріт Волкова порушив правила у власному карному майданчику, за що отримав червону картку, й арбітр вказав на 11 метрів, який в результаті забив Артур Ібраєв - 2:1.

Наступний матч відбудеться 27 жовтня: фанати «Кривбасу» U-19 називають цей поєдинок міським дербі, адже червоно-білі на стадіоні «Спарта» зустрінуться з футболістами команди ДЮСШ-1 «Кривбас-84». Нам потрібна твоя підтримка! Тільки «Кривбас», тільки перемога!

20 жовтня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 7 тур. Бахмут, Донецька область. Стадіон «Металург». 12:00. 50 глядачів. +4 градуси. Поле - 4.

Коледж ім. Бубки U-19 Бахмут - «Кривбас» U-19 Кривий Ріг – 2:1 (0:0)

Арбітр: Михайло Скрипка (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Артем Роман, Віталій Лучинський (обидва - Слов'янськ).

Спостерігач арбітражу: Валентин Мельніков (Краматорськ).

Голи: Максим Мисляй (Микола Мусолітін), 58 (0:1). Микита Жульченко, 78 (1:1). Артур Ібраєв, з пенальті, 88 (2:1).

Коледж Бубки U-19 (Бахмут): 27. Владислав Рябенко (к), 17. Дмитро Шапоренко, 3. Микита Ладник, 5. Дмитро Бондар, 18. Валерій Багаєв, 6. Артур Ібраєв, 10. Данило Бондаренко, 7. Іван Прийменко, 9. Микита Жульченко, 12. Олександр Доманський, 11. Валерій Коломієць.

Запасні: 16. Олексій Плис, 8. Дмитро Деркачов.

Старший тренер: Євген Холіч.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Станіслав Волков, 22. Ігор Гаврилиця (18. Дмитро Чернушкін, 56), 17. Данило Панов (к) (7. Іван Маціюк, 75), 4. Єгор Меленівський, 6. Андрій Демиденко, 2. Владислав Фундук (21. Володимир Горобець, 78), 13. Володимир Вілівальд, 10. Олександр Мусолітін (16. Семен Єрьомін, 88), 8. Максим Мисляй, 9. Дмитро Чудак, 11. Денис Шевченко.

Запасні: 1. Дмитро Чернявський,13. Владислав Зубов, 3. Костянтин Бебнев.

Старший тренер: Віталій Віценець.

Попередження: Владислав Рябенко, 59. Дмитро Шапоренко, 66. Валерій Багаєв, 77 - Данило Панов, 58. Максим Мисляй, 81. Олександр Мусолітін, 87.

Вилучення: Володимир Вілівальд («Кривбас» U-19), 87.