"Колос" - "Кривбас" 1:0

"Колос" - "Кривбас" 1:0}

Криворізький «Кривбас» зіграв перший матч у новому сезоні УПЛ, який усі вболівальники так довго чекали у ці непрості для України часи, за що окрема подяка ЗСУ. На виїзді наша команда протистояла ковалівському «Колосу».

На початку гри команди придивлялись одна до одної. Тим паче, раніше вони один проти одного жодного разу не грали. Суперники обмінялись кутовими ударами, й після нашої подачі першого удару по воротах в матчі завдавав Банада. Мʼяч, відскочивши від газону, пролетів над воротами. На 14 хвилині без підготовки з-за меж штрафного непогано пробивав Устименко – трохи вище поперечки.

«Колос» відповів на 18 хвилині: криворіжці створили проблеми собі ж власноруч. Після флангової подачі Зотько вибивав мʼяча, але так, що ледь не забив у власні ворота. Сарнавському довелось демонструвати дива реакції, й переводити сферу на кутовий. Червоно-білі володіли територіальною перевагою, але моменти давались дуже важко.

Щодо господарів, то вони грали на контратаках й загрожували нашим воротам після стандартів. Після одного з них ми, на жаль, пропустили перший мʼяч у сезоні УПЛ. Навіс с правого флангу: після удару головою когось з ковалівців снаряд влучив у стійку. На добиванні першим встиг Гончаренко – 1:0. Криворіжці пішли вперед зрівнювати рахунок, але «Колос» діяв доволі щільно, й не давав нашим хлопцям розвернутись на їх половині поля.

У перерві Юрій Вернидуб зробив дві зміни у складі, посиливши правий фланг півзахисту та напад: Шевченко змінив Понєдєльніка, Хобленко – Устименка. Й дебют другої половини гри залишився за гостями: після швидкої позиційної атаки ніхто так і не наважився пробити, хоча позиції для удару були дуже непогані. Й тут же потужно стріляв з-за меж штрафного Хомченовський – воротар на місці.

Ковалівці відповіли своїм моментом, коли Попов небезпечно пробивав з другого поверху після корнеру. На щастя, повз ворота. З виходом швидкого Корабліна атаки «Кривбасу» стали ще частішими. Але момент знову виник біля воріт Сарнавського. Кутовий, мʼяч застряг в ногах футболістів й ледь не пересік лінію воріт. Захист криворіжців витримав.

На 77 хвилині виник довгоочікуваний гольовий епізод у воріт «Колоса». Кораблін пробивав, захисник заблокував удар, мʼяч відскочив до Дебелка, але той не зміг переграти кіпера. «Кривбас» насідав й мав ще один момент: на 86 хвилині після кутового головою пробивав Хобленко, але влучив прямо у Волинця. Й на 90+4 хвилині знову ж таки після корнера знову Хобленко - неточно.

На жаль, криворіжці поступаються у стартовому матчі сезону. Наші перемоги попереду.

23 серпня 2022 року. Чемпіонат України-2022|2023. Vbet Ліга. 1 тур. C. Ковалівка, Київська область. Стадіон «Колос». +29 градусів.

«Колос» (с. Ковалівка, Київська обл.) - «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:0 (1:0)

Арбітр: Юрій Іванов (Київська область).

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Андрій Скрипка (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Олександр Омельченко (Словʼянськ).

Спостерігач арбітражу: Олександр Дердо (Чорноморськ).

Гол: Роман Гончаренко, 35.

«Колос» (Ковалівка): 25. Євген Волинець, 15. Олександр Чорноморець, 3. Роман Гончаренко, 21. Євген Новак, 35. Микола Золотов, 14. Вадим Мілько (к), 10. Павло Оріховський, 47. Сергій Мякушко (11. Євген Ісаєнко, 80), 50. Сергій Болбат, 69. Олег Ільїн (9. Євген Смирний, 80), 23. Кирило Попов (7. Володимир Лисенко, 70).

Запасні: 72. Кирило Фесюн, 4. Вʼячеслав Ставничий, 24. Олексій Зозуля, 27. Денис Кузик, 19. Андрій Соловйов, 99. Євген Задоя.

Головний тренер: Ярослав Вишняк.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 11. Микита Татарков, 15. Віталій Вернидуб, 13. Іван Зотько, 24. Володимир Якімець – 50. Дмитро Семенов, 7. Андрій Понєдєльнік (22. Денис Шевченко, 46), 44. Євген Банада (97. Тимур Кораблін, 65), 10. Дмитро Хомченовський (к), 19. Назар Волошин (27. Роман  Дебелко, 74) – 18. Денис Устименко (9. Олексій Хобленко, 46).

Запасні: 33. Андрій Кліщук, 1. Богдан Хома, 2. Вʼячеслав Рябов, 75. Гліб Попчук.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Попередження: Євген Волинець, 51. Олег Ільїн, 66. Роман Гончаренко, 79. Вадим Мілько, 83. Микола Золотов, 86. Євген Новак, 88 – Євген Банада, 63. Дмитро Семенов, 70. Віталій Вернидуб, 88.

Вилучення: Юрій Вернидуб (головний тренер «Кривбасу»), 82 (друге попередження).