"Колос" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1

"Колос" U-19 - "Кривбас" U-19 1:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч в рамках нового сезону чемпіонату України серед юнацьких команд. Сьогодні команда Станіслава Упілкова розійшлась миром на виїзді з ковалівським «Колосом» U-19.

У минулому сезоні суперники двічі розійшлись мировою, і цього разу знову не виявили переможця. Червоно-білі непогано провели усі 90 хвилин, намагаючись не поступатись супернику на кожному клаптику поля. Але першими пропустили на 21 хвилині. Пройшла довга передача: Гусол вийшов тет-а-тет з Погорілим та покотив мʼяча повз кіпера. Як не намагався Козубенко дістатись снаряду – не вийшло – 1:0.

Наша команда у відповідь створила декілька непоганих моментів, але збити до перерви у відповідь не вдалось. А от після перерви активність криворіжців попереду принесла свої плоди. Карпусь справа чи то бив, чи то робив передачу, але вийшло результативно. Мулик у останній момент підправив мʼяча у ворота – 1:1!

В кінці гри ми навіть могли вирвати три очки. Передача з правого флангу знайшла одразу декількох гравців «Кривбасу» U-19 у карному майданчику, але завдати точного удару, на жаль, не вдалось. 1:1 – бойова нічия.

2 вересня 2023, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 6 тур. С. Софіївська Борщагівка, Київська область. НТБ «Колос». 12:00. +25 градусів. Поле - 4.

«Колос» U-19 (Ковалівка) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:1 (1:0)

Арбітр: Ростислав Молнар (Ужгород).

Асистенти арбітра: Олександр Буток (Суми), Юрій Гординський (Вінниця).

Четвертий арбітр: Микола Шевель (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Олександр Дердо (Чорноморськ).

Голи: Артем Гусол, 21 (1:0). Володимир Мулик, 64 (1:1).

«Колос» U-19 (Ковалівка): 72. Іван Пахолюк (к), 7. Арсеній Данніков, 4. Владислав Шершень, 18. Єгор Поправка, 8. Олег Криворучко, 9. Олексій Безручук (5. Іван Середюк, 64), 17. Артем Гусол (99. Ростислав Ковальов, 73), 21. Роман Кузик (6. Даніїл Андрющенко, 46), 67. Ігор Дорош (11. Єгор Федоренко, 76), 10. Даніїл Денисенко, 77. Захарій Захарків (27. Віктор Тригуб, 46).

Запасні: 25. Артем Коробченко, 2. Андрій Руденький, 74. Андрій Шалабай, 22. Нікіта Зегрюк.

Старший тренер: Олександр Поздєєв.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Дмитро Погорілий, 4. Роберт Газазян, 14. Володимир Вілівальд (к), 5. Ілля Козубенко, 17. Ілля Вдовиченко, 8. Артем Чехов, 7. Арсеній Кілєвий (24. Назар Попов, 84), 10. Святослав Матяш (15. Тимур Бутенко, 46), 19. Захар Карпусь, 11. Володимир Мулик, 16. Ярослав Дружинін (18. Дмитро Євчев, 69).

Запасні: 32. Ігор Омельченко, 6. Тарас Татаренко, 20. Ілля Сльота, 22. Олександр Каменський, 21. Олександр Гладков, 23. Валентин Ткач.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

Попередження: Олег Криворучко, 30. Єгор Федоренко, 88 - Ілля Вдовиченко, 60. Артем Чехов, 69.