"Краматорськ" U-19 - "Кривбас" U-19 1:4

"Краматорськ" U-19 - "Кривбас" U-19 1:4}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв свій другий матч в рамках Першої ліги ЧУ U-19. Після вдалого стартового поєдинку в чемпіонаті наші хлопці попрямували до Краматорську, де зустрілись з місцевою однойменною юнацькою командою.

Підопічні Віталія Віценця з перших хвилин взяли гру під свій контроль, пресингуючи суперника на його половині поля та не даючи змоги створювати атаки на свої ворота. Першим у зустрічі вдалось відзначитись капітану криворіжців, влучним ударом на 24 хвилині з-за меж карного майданчика: Данило Панов відкриває рахунок за допомогою незначного рикошету - 0:1.

Другий гол від своїх улюбленців криворізькі вболівальники чекали недовго. На 30 хвилині другий гол у ворота суперників забиває Дмитро Чудак - 0:2. Майже одразу ми могли заивати ще, але на цей раз голкіпера господарів врятувала стійка.

Другий тайм наші команди розпочали спокійно: суперники контролювали м'яч переважно в центрі поля, а на 49 хвилині гості заробили небезпечний штрафний удар: до м'яча підійшов Єгор Меленівський й влучним пострілом відправляє м'яча в дев'ятку. Рахунок на табло 0:3.

Через дві хвилини Денис Шевченко обіграв півкоманди й забив красивий гол, це 0:4. Гру було зроблено. Лише у кінцівці господарі з пенальті відповіли голом престижу. «Кривбас» U-19 виривається в лідери сезону.

15 серпня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 2 тур. Краматорськ, Донецька область. Стадіон «Прапор». 14:00. 100 глядачів. +23 градуси. Поле - 4.

СК «Краматорськ» U-19 (Краматорськ) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) –  1:4 (0:2)

Арбітр: Антон Кандела (Луганська область).

Асистенти арбітра: Владислав Базака, Р. Зарипов (обидва - Донецька область).

Спостерігач арбітражу: Максим Крилевський (Слов'янськ).

Голи: Данило Панов, 24 (0:1). Дмитро Чудак, 30 (0:2). Єгор Меленівський, 49 (0:3). Денис Шевченко, 51 (0:4). Владислав Заварза, 90+1 (1:4).

«Краматорськ» U-19 (Краматорськ): 1. Данило Борисов (35. Олександр Стоянович, 46), 13. Іван Шуляк (18. Максим Лях, 7; 4. Михайло Шмига, 52), 3. Олексій Беспалков (к), 2. Олександр Педалка (15. Єгор Бірук, 20), Владислав Петров, 19. Микита Пахолюк (16. Микита Іванченко, 46), 17. Владислав Яцура (6. Костянтин Акімов, 46), 14. Іван Кліменко (8. Денис Дровальов, 65), 11. Владислав Заварза, 10. Максим Заровний, 5. Кирило Науменко.

Запасний: 7. Дмитро Безуглий.

Старший тренер: Сергій Ященко

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Чернявський (12. Станіслав Волков, 54), 5. Микола Ричко (3. Костянтин Бебнев, 63), 6. Андрій Демиденко (21. Володимир Горобець, 69; 20. Артем Стеценко, 86), 17. Данило Панов (к) (7. Іван Маціюк, 46), 10. Олександр Мусолітін, 4. Єгор Меленівський, 13. Володимир Вілівальд, 9. Дмитро Чудак, 11. Денис Шевченко (18. Дмитро Чернушкін, 54), 8. Максим Мисляй, 2. Владислав Фундук (19. Олег Тітаренко, 46).