"Кремінь-2" - "Кривбас" U-19 1:5

"Кремінь-2" - "Кривбас" U-19 1:5}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий контрольний матч на зимових зборах. Сьогодні наші юнаки проводили перший виїзний поєдинок у новому році та впевнено перемогли друголіговий «Кремінь-2».

Криворіжці володіли перевагою усі 90 хвилин, але зуміли відкрити рахунок тільки під кінець першого тайму. Ярослав Шевченко вдало зіграв на добиванні. Після цього червоно-білих було вже не зупинити. До перерви ми ще двічі вразили ворота Слуцького. Антон Циганков двома класними ударами у дальній кут довів рахунок до 0:3.

У другому таймі забивали гравці «Кривбасу» U-17 Артем Іліка та Артем Олексенко, і це 0:5. На жаль, втримати «суху» перемогу не вдалось. Вже у компенсований час Покась реалізував вихід тет-а-тет з нашим воротарем. 1:5 - результативна перемога нашої юнацької команди, перша у 2024 році!

Наступний спаринг «Кривбасу» U-19 на зборах - 2 лютого вдома проти «Олександрії» U-19.

26 січня 2024, пʼятниця. Зимові збори-2024. Контрольний матч №3. Кременчук, Полтавська область. Стадіон «Кремінь-Арена» ім. Олега Бабаєва (штучне поле). 13:00. 0 градусів.

«Кремінь-2» (Кременчук, Полтав. обл.) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:5 (0:3)

Голи: Ярослав Шевченко, 37 (0:1). Антон Циганков, 38 (0:2). Антон Циганков, 44 (0:3). Артем Іліка, 79 (0:4). Артем Олексенко, 85 (0:5). Дмитро Покась, 90+1 (1:5).

«Кремінь-2» (Кременчук): Олексій Слуцький (Станіслав Оксененко, 46), Михайло Клепко (новачок, 75), Дмитро Сабієв (новачок, 80), Денис Кур’яков, Роман Тилоха, Назар Гонтар (новачок, 75), Костянтин Пігарєв (Павло Туболєв, 60), Дмитро Покась, Володимир Безклинський (новачок, 75), Іван Заїченко, Олексій Стецюк (Максим Глова, 60).

Старший тренер: Ярослав Здирко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Олег Сурдов, Захар Карпусь, Ілля Сльота, Кирило Крамаренко, Олександр Постемський, новачок, Ярослав Шевченко, Станіслав Мігуцький, Арсеній Кілєвий (к), новачок, Антон Циганков, Святослав Матяш.

Запасні: Нікіта Кріпак, Валентин Ткач, Тимур Нянчур, Артем Олексенко, Богдан Пасічний, Тимур Бутенко, Олександр Гладков, Дмитро Мурашко, Олександр Каменський, Артем Іліка.

Старший тренер: Олексій Прилепов.