"Кривбас-2" - "Агротім" 7:0

"Кривбас-2" - "Агротім" 7:0}

Криворізький «Кривбас-2» здобув третю перемогу поспіль у зимовому чемпіонаті міста, сьогодні розгромно перегравши «Агротім». Суперник виступає у Першій лізі Кривого Рогу, де є середняком. Відкрив рахунок на 18 хвилині Литвин, якому з правого флангу асистував Зубенко.

На 33 хвилині забив вже сам Зубенко пілся точного удару з близької відстані, а асистентом виступив Литвин. Ще через три хвилини Козленко віддав точну навісну передачу зліва у центр карного майданчику, звідкіля Литвин розстріляв ворота з другого поверху.

На 45 хвилині пройшла чергова атака флангом. Швидкий віддав на Зубенка, який пробивав але влучив у суперника, а Баштаннік другим темпом метрів з 20 пробив точно у дальній кут. Після перерви у воротах «Агротіму» побувало ще три м’ячі. Відзначилися Рульов, Лозний та Головніков.

«Кривбас-2» закріплюється на другій позиції в групі.

3 січня 2021 року. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. Група Сторожука. 1 тур. Кривий Ріг. Спорткомплекс «Гірник» (штучне поле). 11:00. Без глядачів. +4 градуси. Поле - 4.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - «Агротім» (Кривий Ріг) - 7:0 (4:0)

Арбітр: Кирило Ісаков (Кривий Ріг).

Асисенти арбітра: Руслан Барабанов, Станіслав Тохов (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Антон Литвин, 18 (1:0). Сергій Зубенко, 33 (2:0). Антон Литвин, 36 (3:0). Андрій Баштаннік, 45 (4:0). Віталій Рульов, 63 (5:0). Єгор Лозний, 81 (6:0). Микита Головніков, 86 (7:0).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 23. Давид Бондарєв (71. Микита Переходько, 72), 2. Віталій Швидкий (к), 15. Сергій Прохоров, 4. Олександр Зубко, 3. Захар Куліков, 11. Андрій Баштаннік, 9. Данило Шаповаленко (10. Віталій Рульов, 46), 22. Олександр Білий (21. Микита Головніков, 46), 14. Андрій Козленко (8. Єгор Лозний, 46), 7. Антон Литвин, 20. Сергій Зубенко.

Запасні: 19. Олег Тітаренко, 16. Максим Шевченко, 5. Андрій Дон, 13. Кирило Береза, 18. Олексій Шубін, 17. Ілля Шкель, 6. Іван Педченко.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Агротім» (Кривий Ріг): 12. Євген Білоголовий, 16. Микола Сачьок, 18. Максим Ушатов (13. Владислав Білько, 56), 3. Антон Савін, 6. Ростислав Федорченко, 9. Олександр Гавеля, 11. Олександр Ткаченко, 17. Віталій Базалєв, 15. В’ячеслав Семенов, 34. Владислав Гаркуша (к), 23. Антон Толмачов (33. Віталій Бондар, 46).

Запасні: 2. Кирило Говоруха, 10. Олександр Мінкін.

Тренер: Владислав Гаркуша.

Попередження: Даниїл Шаповаленко, 26 - В’ячеслав Семенов, 24. Антон Савін, 43.