"Кривбас-2" - "Дніпро-1-Борисфен" 2:1

"Кривбас-2" - "Дніпро-1-Борисфен" 2:1}

Криворізький «Кривбас-2», поки головна команда на карантині, продовжує виступи у чемпіонаті України серед аматорів. Сьогодні на рідному стадіоні «Будівельник» наші хлопці приймали «Дніпро-1-Борисфен», який тільки-но із деяким запізненням заявився на турнір, і вимушений грати у щільному графіку. Підопічні відомого спеціаліста Микола Федоренка у своєму стартовому турі поступились у гостях «Вовчанську» (0:2).

«Кривбас-2» у новому сезоні ще не перемагав, то ж був налаштований на гру по-бойовому. У першому таймі попри перевагу ми пропустили у кінцівці після влучного удару Криворучка - 0:1. Увесь другий тайм криворіжці провели в атаках, та були винагороджені за старання у останні 11 хвилин.

Джокер із лави запасних Захарченко переправив м'яча у сітку після передачі із флангу Козленка та продовження Прялкіна - 1:1, а коли спливали останні хвилини матчу ми заробили небезпечний стандарт. Удар взявся виконувати Карпець, пробивши на силу у ближній кут воріт - Тарасенко не впорався із пострілом - 2:1! Є дебютна перемога команди після відродження! «Кривбас» підіймається на сьому сходинку таблиці.

7 жовтня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 1 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 15:00. Без глядачів. +22 градуси.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) - 2:1 (0:1)

Арбітр: В'ячеслав Волков (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко, Владислав Розіграй (обидва - Кропивницький).

Четвертий арбітр: Кирило Ісаков (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Д. Данілов (Кропивницький).

Голи: Артур Криворучко, 44 (0:1). Владислав Захарченко (Олександр Прялкін), 79 (1:1). Євген Карпець (штрафний), 90 (2:1).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 1. Сергій Смородін, 4. Олександр Зубко, 15. Сергій Прохоров, 2. Віталій Швидкий (к) (8. Захар Куліков, 46), 6. Євген Карпець, 11. Андрій Баштаннік, 22. Олександр Білий, 17. Ілля Шкель (20. Олександр Прялкін, 46), 14. Андрій Козленко, 7. Віталій Рульов (21. Владислав Захарченко, 60), 10. Данило Шаповаленко.

Запасні: 23. Давид Бондарєв, 16. Андрій Дон, 13. Максим Бецько, 9. Артур Зубенко.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро): 1. Станіслав Тарасенко, 16. Єгор Судін (17. Леонід Лазуткін, 78), 14. Максим Волошин, 4. Євген Буков, 22. Єгор Базаров, 8. Ніколоз Суліашвілі (9. Микита Черняєв, 64), 5. Олег Хрущ, 24. Максим Плахотній (к), 11. Микита Свідло, 10. Артур Криворучко, 23. Владислав Редванський.

Запасні: 12. Віктор Латко, 29. Ярослав Прометний.

Головний тренер: Микола Федоренко.

Попередження: Віталій Швидкий, 14. Данило Шаповаленко, 45+2 - Єгор Судін, 16.