"Кривбас-2" - "Фортуна" 6:1

"Кривбас-2" - "Фортуна" 6:1}

Продовжує не помічати суперників у зимовому чемпіонаті міста криворізький «Кривбас-2». Цього разу наші хлопці у чвертьфіналі здобули впевнену вольову перемогу над міцною «Фортуною». У першому таймі дублери мали кілька нагод, аби відкрити рахунок, але пропустили контратаку – після виходу майже віч-на-віч забив Рохов.

У другому таймі після декількох стопроцентних змарнованих нагод для голу «Кривбас-2» забив тричі за три хвилини! Козленко оформив хет-трик після точних ударів з меж карного майданчика. Після цього наша команда дотиснула суперника, й ще тричі розписалася у воротах Юдіна.

Відзначилися Лозний та Головніков (двічі). «Кривбас-2» крокує у півфінал, й очікує на жеребкування.

20 березня 2021 року. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. 1/4 фіналу. Кривий Ріг. Академія «Гірник» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +4 градуси. Поле – 4.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - «Фортуна» (Кривий Ріг) – 6:1 (0:1)

Арбітр: В’ячеслав Яровенко (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Руслан Барабанов, Даниїл Татаренко (обидва – Кривий Ріг).

Голи: Віталій Рохов, 23 (0:1). Андрій Козленко, 59 (1:1). Андрій Козленко, 61 (2:1). Андрій Козленко, 62 (3:1). Микита Головніков, 84 (4:1). Єгор Лозний, 87 (5:1). Микита Головніков, 90+2 (6:1).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 71. Микита Переходько, 19. Олег Тітаренко (4. Владислав Приймаченко, 65), 15. Валерій Назаренко (13. Артем Вітряк, 46), 3. Захар Куліков (18. Олексій Шубін, 88), 2. Віталій Швидкий (к) (16. Максим Шевченко, 46), 11. Андрій Баштаннік (6. Михайло Лапін, 65), 7. Віталій Рульов (10. Іван Стороженко, 46), 5. Тарас Гевлич (17. Ілля Шкель, 76), 22. Олександр Білий (8. Єгор Лозний, 83), 14. Андрій Козленко, 9. Сергій Пономаренко (21. Микита Головніков, 63).

Запасні: 1. Андрій Жигалюк, 23. Давид Бондарєв.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Фортуна» (Кривий Ріг): 1. Роман Юдін, 18. Костянтин Борисов, 23. Максим Ткаченко (9. Віталій Воробйов, 76), 15. Дмитро Януш, 19. Владислав Захарченко, 10. Назар Федюк, 8. Віталій Прокопенко (20. Олександр Федюк, 63), 13. Станіслав Хомутенко, 22. Віктор Бакум, 7. Віталій Рохов, 25. Максим Мансуров.

Запасний: 5. Артем Хмара.

Тренер: Артем Хмара.

Попередження: Андрій Козленко, 24 - Віталій Рохов, 6. Станіслав Хомутенко, 43. Владислав Захарченко, 52. Олександр Федюк, 73.