"Кривбас-2" - "Каховка" 1:4

"Кривбас-2" - "Каховка" 1:4}

Криворізький «Кривбас-2» зіграв черговий матч у чемпіонаті України серед аматорів, поступившись вдома «Каховці». У кінцівці доволі рівного першого тайму гості зуміли використати дві помилки суперника, та піти на перерву за комфортної переваги. Спочатку втрата м'яча Білого у центрі поля коштувала криворіжцям першого голу. Онйємаобі обійшов Зубко та Прохорова, та пробив повз Смородіна - 0:1.

Потім довга передача через все поле знайшла Тимофіїва, Прохоров до м'яча не дістався, а суперник перекинув воротаря - 0:2. На 69 хвилині могутнім ударом зі стандарту Литвин відродив інтригу - 1:2, але, на жаль, зробити камбек не вийшло. У кінцівці забивали лише каховці після двох виходів віч-на-віч. 1:4 - поразка нашої молодіжки.

У 9 турі «Кривбас-2» зійдеться, 1 листапада, у неділю, в Запоріжжі із «Мотором».

24 жовтня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 8 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 13:00. Без глядачів. +17 градусів. Поле - 3.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - СК «Каховка» (Каховка, Херсон. обл.) - 1:4 (0:2)

Арбітр: Вадим Тітаренко (Олександрія).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харківська область), Тарас Ніконенко (Харків).

Четвертий арбітр: Єгор Дзюбас (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Попельницький (Кропивницький).

Голи: Кінгслі Чігозьє Онйємаобі, 41 (0:1). Іван Тимофіїв, 43 (0:2). Антон Литвин (штрафний), 69 (1:2). Кінгслі Чігозьє Онйємаобі, 82 (1:3). Микола Стеценко, 90 (1:4).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 1. Сергій Смородін, 9. Антон Литвин, 15. Сергій Прохоров, 4. Олександр Зубко, 3. Захар Куліков (21. Владислав Захарченко, 55), 7. Віталій Рульов (5. Данило Петруніч, 67), 11. Андрій Баштанник (20. Олександр Прялкін, 79), 17. Ілля Шкель (8. Єгор Лозний, 55), 22. Олександр Білий, 14. Андрій Козленко (к), 10. Данило Шаповаленко.

Запасні: 23. Давид Бондарєв, 18. Олег Титаренко, 19. Микита Головников.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Каховка» (Каховка): 12. Павло Воронцов, 74. Микола Стеценко, 21. Дмитро Маміч, 3. Віталій Горбачов, 20. Сергій Гайдаєнко (7. Максим Гаврилюк, 86), 5. Дмитро Ратушний (23. Леонід Щербина, 55), 8. Юрій Комягін (к), 92. Іван Тимофіїв (77. Сергій Косюк, 84), 44. Владислав Добровольський (9. Дмитро Іванов, 55), 22. Михайло Кисельов (10. Олександр Феденков, 59), 11. Кінгслі Чігозьє Онйємаобі (17. Гафар Абіола Оджо, 84).

Запасний: 99. Точукву Філіп Огаї.

Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

Попередження: Владислав Захарченко, 83.